Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: 2 dniowy okres czy to moze byc ciaza? (3)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • 2 dniowy okres czy to moze byc ciaza?
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    13-12-2012 01:25:29

witam,
    dzien przed okresem kochalam sie z mezem, bez zabezpieczenia i skończył we mnie, na drugi dzien popoludniu dostalam okres skompy ktory trwal jeszcze jened dzien byl bardziej skompy tak do wieczora wiec mizna powiedziec ze trwal 2 dni.czy jest mozliwa ciaza?

Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    13-12-2012 11:23:42

wszystko jest możliwe... możesz być w ciąży, ale raczej nie z powodu stosunku dzień przed miesiączką, tylko z wcześniejszego

• Reklama

Początkująca
    13-12-2012 22:30:19

Raczej nie jesteś w ciąży ale nigdy nie wiadomo. To że Twój okres trwał tylko 2 dni może byc spowodowane czymś innym. Nie martw się i za 2tyg zrób test

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Ewka0987654321
    Spóźniający się okres Okres spóźnia mi się już trzy tygodnie. Z moim chłopakiem...
  • mysiaka
    Test ciążowy przy duphastonie i castagnusie Szukałam podobnego wątku ale nie znalazła. Otóż zwracam się z...
  • Oczekujaca
    bromergon a okre Czy bromergon może opóźnić cykl miesięczny? Ostatni okres miałam...
  • agusia6_11
    Badanie szyjki macicy w ciąży Dzień dobry.Obecnie jestem w 19 tygodniu ciąży.Kilka dni miałam kontrole,a...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0065215_kobieta_brzuch_ciaza_piersi_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesĆwiczenia w okresie ciąży i połogu....
    Czwarty okres dogodny dla ćwiczeń rozpoczyna się w 33 tygodniem i...
    Twoja sugestia