Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: 47 DZIEN CYKLU -brak okresu-a test negatywny.??? (19)

• 11.01.2009 20:56:00

Witam mam pytanie wraz z narzyczonym staramy sie o dziecko.Ostatnia miesiaczke mialam 26 listopada wiec wyliczylam ze dni plodne powinny przypadac po dziesiatym grudnia-kochalismy sie wiec co dwa dni jednak 22 grudnia moja wydzielina byla jak kurze bialko -domyslilam sie wic ze dni plodne mam pozniej i rowniez sie kochalismy w ten dzien.Dzis natomiast mam 47 dzien cyklu a okresu niema . Coprawda zawsze moje cykle byly dluzsze(32 dni)ale 47 wydaje mi sie niemozliwe...juz bylabym pewna ze zaszlam ale test ktory robilam wczoraj-10 stycznia byl negatywny.,sutki natomiast sa wrazliwe(piersi niebola)a brzuch czesto pobolewa(ale tez niemocno)...zastanawiam sie wiec czy mam wierzyc testom czy jednak jest nadzieja ze to ciaza a hcg jest slabe?tylko dlaczego?a dodam ze mam wirusa hpv-moze to on jest powodem negatywnego testu.Martwie sie bo juz poronilam dwie ciaze

Ostatnia edycja: 11.01.2009 20:56:00
  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11.01.2009 21:17:00

wirus hpv nie ma wpływu na wynik testu,

czy dowiedziałaś się, co było przyczyną poronien?

może masz tzw niedomagajace ciałko żółte i za mało progesteronu w 2 fazie cyklu żeby podtrzyać ciążę?

jeżeli faktycznie owulacje miałaś w okolicy 22grudnia to test już powinien być w 100%pewny,

a być może była ona później i dlatego test jest jeszcze negatywny?

najpewniejsze są wyniki badań hcg z krwi (wyższe stężenie niż w moczu)

jeżeli nie masz pewności kiedy była owu to musisz czekać...

jeżeli powiedzmy nie dostaniesz miesiączki w ciągu tygodnia i test będzie dalej negatywny zgłoś się do lekarza, może jest jakaś inna przyczyna zatrzymania okresu i trzeba go będzie wywołać

Ostatnia edycja: 11.01.2009 21:17:00
    Image
  • 11.01.2009 23:23:00

dzieki.tak tez zrobie jutro ide po skierownie na badania.przygotowana jednak jestem na najgorsze bo mam jakies zle przeczucie-czuje ze dzieje mi sie cos w brzuchu-strasznie dziwne uczucie ale ja tez uwarzam ze poronienia byly przyczyna niskiego poziomu hormonu...jednak mieszkam za granica i tu mimo iz prosilam o progresteon jak zaczelam krwawic-niestety niedali mi tlumaczac ze do 3 miesiaca jak ma byc poronienie to bedzie... dzieki jeszcze raz

Ostatnia edycja: 11.01.2009 23:23:00
  • 12.01.2009 23:20:00

hej.dzis bylam u lekarza.....jak tylko poprosilam o skierowanie na test z krwi by dowiedziec sie czy jestem w ciazy-to oczywiscie lakarz wytrzeszczyl galy i drwiacym usmieszkiem stwierdzil ze pierwszy raz slyszy zeby na sprawdzenie czy jest ciaza robic test z krwi!!!...poczym dodal ze to robi sie dopiero pozniej juz zeby zrobic dodatkowe badania a tymczasem da mi skierowanie na badanie moczu ----JUTRO ZATEM LECE Z SIUSKAMI BO PAN DOKTOR JEST UPOSLEDZONY!!!! a jezeli chodzi o wynik to dlamnie pewne-negatywny...teraz tylko pozostalo czekac jakies trzy miesiace na wizyte do ginekologa!!!!!-w takich momentach tez sie teskni za Polska

Ostatnia edycja: 12.01.2009 23:20:00
  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    12.01.2009 23:27:00

hihi, to gdzie Ty mieszkasz?

ale juz też się spotkałam z opiniami dziewczyn (chyba z GB) że lekarze nie dają skierowania na hcg z krwi... nie wiem jak u nas na nfz ale przecież zawsze można zrobić prywatnie i na pewno nikt wielkich oczu z tego powodu nie robi...

Ostatnia edycja: 12.01.2009 23:27:00
    Image
  • 12.01.2009 23:29:00

no mozna...zobacze co mi jutro powiedza....a dalej zaczne juz chodzic do prywatnego...pomimo iz nigdy niewidzialam zadnej roznicy miedzy nimi-jednak juz wiem ze istnieje

Ostatnia edycja: 12.01.2009 23:29:00
  • 20.01.2009 14:29:00

Witam was dziewczyny. Mam na imie Agnieszka.Od kilkunastu dni sledze wasze posty. Mieszkam w Irlandii i nastepno wizytyte u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie u polskiego gina oddalonego 100 km (po ostanim poronieniu nie moge spojrzec na lekarke tutaj na miejscu poniewaz potraktowala mnie strasznie). minelo 7 miesiecy od kiedy mozemy z mezem starac sie o dzidzie ( 3 miechy od zabiegu, 2 miesioce od zabiegu usuniecia nadzerki ktora to niby mogla byc przyczyno ciozy obumarlej i nastepny miesiac balam sie wspolzyc. Bardzo przezylam strate dzidzi ale wiem ze musze sobie radzic i nie pokazywalam wszytkim mojego zalu. Najbardziej bolalo mnie gdy kolezanki mowia ze \"One to by sobie nie poradzily\" czulam sie wtedy ja potwor ktory nie przejal sie niczym i ma gdzies strate dziecka... Ale w sumie nie bede smucic. Pisze do was poniewaz zaczelam chyba wariowac. Maz, mama, kolezanki juz za bardzo sie mna przejmuja wiec dlatego pisze anonimowo. Mam chyba objawy ciazy albo moja psyche plata mi figle.Otoz: Mam bole w podbrzuszu,i jajniku, uczucie mdlosci (nieduze), bole glowy, brak skupienia sie, drazliwa i placzliwa.Mam uczucie ze mam duzo sliny w buzi, piersi so drazliwe ale nie bolo (troszke przy dotyku) Mierze temperature od 12 stycz wiec nic nie mozna z tego powiedziec ale mam rano o 7 .oo 37\

Ostatnia edycja: 20.01.2009 14:29:00
  • 20.01.2009 14:42:00

Ostatnio okres mialam 12 grudnie przez 5 dni i potem znowu 17 grudnia przez 5 dni. W 19 dniu cyklu od tego ost okresu mialam dni plodne potwierdzone testem plodnosci. dzisiaj 34 dzein cyklu i nic. Czuje jakbym miala dostac ale tak juz tydzien. Nie poszlam do pracy bo po spadku tempki o kreske stwierdzilam ze to okres nadcioga. pomozcie.

Ostatnia edycja: 20.01.2009 14:42:00
  • Komentatorka
    20.01.2009 15:00:00

uczucie że nadchodzi okres trwające kilka dni - to bardzo często oznaki ciąży,

ja tak właśnie miałam - bóle podbrzusza i wrażliwośc piersi oktygodnia przed terminem @...

jedyneo co ci mogę polecic to zainwestowanie w test ciążowy, bo z drugiej strony objawy mogą być mylące i chyba wszystkie starajace się widzą je u siebie...

ale test najlepiej z porannego moczu czyli jutro (bedzie pewniejszy) bo z tego co wiem to w IRL nie robią hcg z krwi? a moze to w GB? i już się nasłuchałam o tym jak tam traktują oznaki ciążowe i poronienia (nawet te dopiero "w toku&quot, także szczerze ci współczuję koszmaru który musiałaś przejść,

każdy strate przeżywa na swój sposób, znam dziewczynę która od razu po poronieniu rozpoczęła starania, a są i takie które potrzebują czasu żeby się otrząsnąć - i tylko Ty wiesz, ile to cię kosztowało,

niemniej uważam że wiele wskazuje na to, ze to jednak ciąża

takze kup test i daj znać jaki wynik, mam nadzieję że będa dwie kreseczki

Ostatnia edycja: 20.01.2009 15:00:00
    Image
  • 20.01.2009 16:05:00

Tylko problem w tym ze ja robilam juz dwa testy. Dlatego tak to przezywam. Testy negatywne a ja czekam.....dalej. Dzisiaj rano robilam ten drugi z nadzieja, ale nicccc. Mam tylko nadzieje ze tak jak w przypadku kolezanek moga sie one mylic . Dzieki za odpowiedz pare cieplych slow dziala cuda.....

Ostatnia edycja: 20.01.2009 16:05:00

Zobacz inne dyskusje

• Ostatnio zauwazylam u siebie bardzo nieprzyjemna dolegliwość - wydzielina z mojej...
  • Wątek: Dziwne guzki
    Cześć, jakiś czas temu zauważyłam dziwne grudki, guzki, sama nie wiem...
  • Lekarz stwierdził, że u mojego płodu wynik NT jest bardzo wysoki - 3,5mm.Jutro...
  • Witam mam problem z pewnymi plamkami/zaczerwienieniami na penisie. Mam je od jakiegoś roku,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/juf15002_kobieta_ciaza_dom_ogrod_szczescie_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesBól spojenia łonowego.
    Ból w obrębie spojenia łonowego spowodowany jego...
    Twoja sugestia