Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: 7 dni opóźniona miesiączka... (354)

• 19.04.2012 23:13:48

Kupiłam test, zrobiłam i wyszedł negatywny, ale zastanawiam się nad jego wiarygodnością, bo mam dość rozcieńczony mocz przez leki moczopędne.. Z drugiej jednak strony w 6/7 tyg. po zapłodnieniu stężenie hcg jest na tyle duże, że powinno dać wynik pozytywny nawet przy rozcieńczonym moczu, prawda?
    Poza tym nie wiem czy o tym braku okresu to było do mnie, bo ja okres mam, bez specjalnych opóźnień, zastanawiałam się po prostu czy był to aby na pewno okres

• 21.04.2012 12:14:46

dziewczyny proszę o radę ! od ostatniego okresu upłynęło mi już 36 dni, normalnie cykl wynosi u mnie ok 28-30 dni ale ostatni miałam 26-dniowy. Sprawa przedstawia się tak, że nie martwiłabym się gdyby nie to, że niecałe 2 tyg temu pomiędzy mną a partnerem doszło do próby współżycia. Mówię próby gdyż jestem(a może teraz można powiedzieć, że byłam) dziewicą i podczas wchodzenia bolało mnie na tyle, że powiedziałam, że nie chce i koniec. No a teraz odchodzę od zmysłów... Jednak oznaki nadchodzącego okresu są, piersi urosły i strasznie bolą, wczoraj na wfie można nawet powiedzieć, że jakby je rwało. Proszę o odp, nie jestem już w stanie racjonalnie myśleć

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    21.04.2012 15:09:26

witaj..roznie moze byc ale radze ci kup sobie test ciazowy i go wykonaj...a jesli chcesz byc pewna co do ciazy czy jestes czy nie idz na wizyte do ginekologa...pozdrawiam

• 27.05.2012 12:38:35
    Treść zablokowana przez moderatora

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: Okres 3 dni
    Mam pytanie czy miesiaczka moze trwac 3 dni? Msc temu trwala 6dni a w tym miesiacu trwa 3 doby....
  • doris3434
    jak już wspominałam mam od kilku lat ten problem.za każdym razem wykrywają...
  • Czy przez masturbacje pocieranie mozna zajsc w ciaze blagam o pomoc ostatnio sie masturbowalam...
  • WITAM,mam czerwone, swędzące zmiany między pośladkami......
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya03518_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNadżerka szyjki macicy - powracający...
    To ubytek tkanki nabłonkowej wokół ujścia zewnętrznej...
    Twoja sugestia