Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Aborcja farmakologiczna (25)

ulubione
  • Aborcja farmakologiczna
    Gość

Witam, jestem młodą osoba z wielkimi perspektywami na przyszłość, lecz jedna rzecz nie daje mi spokoju
    NIECHCIANA CIĄZA
    Kochałam sie ze swoim partnerem -i z jego strony było to okrutnie podłe gdyż wiedział jakie jest moje zdanie na temat dzieci- doszedl we mnie, wlumaczac pozniej ze zrobil to bym została z nim na zawsze, ze dziecko jeszcze bardziej nas przyblizy do siebie..
    Nigdy mu tego nie wybacze! nigdy!

Niczego wczesniej nie podejrzewałam, az do momentu kiedy zaczal mi sie spozniac okres zrobiłam test i byłam zaskoczona wynikiem, jestem w ciązy!!
    Dopiero wtedy moj ZACNIE DOJRZAŁY parner przyznał się do swojego nikczemnego planu!
    Moj facet to typ "maminsynka" zero odpowiedzialnosci za siebie. Jakos też nie bardzo sie tym przejął iż jestem w ciązy, a zwłaszcza patrząc na to ze mieszkamy razem i ledwo wiązemy koniec z konciem !
    Podjełam decyzje, aborcja farmakologiczna.
    Nie chce wyczytywać kolejnych bzdurnych tekstow zagorzałych pseudo katolikow, kazdy ma prawo do swojego życia i za podjete decyzje odpowiadam tylko ja.
    Szukam tabletek przez ktore mozna poronic, może ktoraś z czytelniczek posiada owe, naprawde zalezy mi na czasie.
    Pozdrawiam.

Gość

Wiem o czym mówisz, jestem w tej samej sytuacji co Ty
    Niestety ja już wzięłam jedne tabletki i nie pomogły nic się nie stało ((
    Jestem załamana i też prosiłam o pomoc tutaj na forum niestety nie mam żadnej informacji ((

Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Słyszałam,ale nie mam czasu juz na to żeby z tej strony to ściągnąć
    Ja brałam *** *** i to zrobiłam dwa podejścia pod okiem lekarza (tzn oczywiście tylko telefonicznie i ja tylko miałam zrobiony test nie potwierdzałam tego badaniami u lekarza, bo z panikowałam ) i ... NIC
    Teraz jestem załamana i w czwartek mam iść na badania żeby sprawdzić o co chodzi,że te leki nie podziałały ?!
    Ale też szukam teraz tego zestawu żeby po prostu go mieć i na wszelki wypadek zażyć jeżeli okazałaby się, że nadal jestem w ciąży

Gość

Zamówiłam tabletki, mają przyjść dzisiaj, własnie czekam na listonosza
    Chce to zrobić jak najszybciej, mam nadzieje ze dostane je dzisiaj .
    Bede sie z wami dzielić swoją opinią, mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem

Gość

a ile czasu czekałaś na te tabletki ?

Gość

Zamowiłam w czwartek wieczorem, w piatek rano zostały wysłane i dzisiaj mają przyjść, ale to nie są z Women of web, zamowiłam je od ginegologa, sa to dwa rodzaje tabletek, i robiac wszystko zgodnie z poleceniami jest 97% szansy ze poronie.

Gość

A możesz mi powiedzieć jak się nazywaja lub dać namiary na tego lekarza? mój nr gg 22207070

Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

a jakiś inny kontakt do Ciebie żebym mogła ewentualnie wziąć namiary na tego lekarza ?!
    Proszę to dla mnie bardzo ważne

Zobacz inne dyskusje