Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: aborcja medyczna (76)

ulubione
  • aborcja medyczna
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • aborcja medyczna
    Gość

pewnie zadziała,tylko czy nie lepiej pomyśleć o adopcji?

szkoda dzidziusia a tu jest tyle chętnych kobiet na adopcje,one gotowe same Ci pomóc

pomyśl o dzieciątku które nosisz w sobie pod serduszkiem

ja sobie dziś życia nie wyobrażam bez mojego synka,życie zawsze jakoś się ułoży

powodzenia

Ostatnia edycja:
  • aborcja medyczna
    Gość

moje dziecko w 7 tyg ciąży obumarło. Nie do konca wierzyłam lekarzom, chociaż widziałam to na usg. Zgodziłam się na łyzeczkowanie. Do tej pory nie mogę sobie tego wybaczyc, chociaż dobrze wiedziałam ze dzieciatko ine urośnie.

Będzie Ci bardzo, ale to bardzo ciężko jeśli usuniesz dziecko swiadomie. Zastanów się bardzo powaznie, bo taka decyzje bedzie przynosiła skutki przez resztę Twojego życia.

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • aborcja medyczna
    Gość

pomyśl nad tym, aby urodzić dziecko i oddać je do adopcji, wielu ludzi chce mieć dzieci a nie może ich mieć

Ostatnia edycja:
  • aborcja medyczna
    Gość

W 12 tyg twoje dziecko ma już 6 cm i pięknie baraszkuje w twoim brzuszku, idz na usg zanim zdecydujesz się na zabieg, zobaczysz jaki to piękny widok i serce ci zmięknie, pokochasz je.

Ostatnia edycja:
  • aborcja medyczna
    Gość

Naprawde trzeba pomyslec jestem po wlasnorecznym usunieciu mojego malutkiego dzidziusia ;( bylam zmuszona do tego ;( sama dla siebie jestem nikim w tym momencie nie dosc ze psychika siadla to nikt mi nie moze pomoc ;( nie zycze wam kobiety zebyscie cos takiego zrobily ;( czasu nie cofne niestety a 12 tydzien to naprawde sporo i chyba nie chcialabys widziec jak malutki z Ciebie przez te ***8ane tabletki wychodzi naprawde pomysl

Ostatnia edycja:
  • aborcja medyczna
    Gość

Jesli jestes sama, moze dziecko bedzie twoim najwiekszym szczesciem? Jest wiele insytucji pomagajacych dziewczynom, moze adopcja? dzidzia by zyla, ty bys nie miala wyrzutow sumienia... Jesli zabieg to tylk po konsultacji z lekarzem, ciaza jest na granicy wielkosci do aborcji farmakologicznej, moze spowodowac krwotok lub pozostanie skrawków ciała i itkanek w macicy co doprowadzi do infekcji. W tym okresie poleca sie raczej aborcje mechaniczna lub farmakologiczna pod okiem lekarza. Znajdziesz takiego bez problemu...

ale zastanow sie jeszcze, czy bijace serduszko nie mowi ci, ze jest tam czlowieczek przytulony do twojego cialka, ktory jest taki jak ty? czyty bys chciala, zeby twoja mama splukala cie do kibla? wiem, ze to trudne, jests mloda i mialas pewnie inne plany, ale czasme trzeba spojrzec prosto w bijące w nas slonce...

Ostatnia edycja:
  • aborcja medyczna
  • aborcja medyczna
    Gość

ja kiedys dokonalam tego makabrycznego czynu, przez wiele lat uwazalam, ze nic zlego nie zrobilam, do czasu kiedy zaaszlam w druga ciaze. Chociaz tez byla niespodziewana, ppostanowilam urodzic. na poczatku byl tylko placz w poduszke, ale jak brzuszek rosl, kiedy zobaczylam ruchy dziecka na usg i kiedy poczulam pierwsze kopniaczki, plakalam znowu, z radosci i szczescia. pomyslalam o tamtym aniolku i zrozumialam, ze to byl blad. Ale cos czasem instynkt macierzynski rodzi sie bardzo pozno, u mnie bylo to dopiero w 3 miesiacu ciazy, teraz najwieksza porazka byloby dla mnie gdybym te caze stracila. Wysnuj wnioski z cudzych bledow i zastanow sie.

Ostatnia edycja:
  • aborcja medyczna
    Gość
Zobacz inne dyskusje