Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Aborcja potrzebuje pomocy (30)

• Aborcja potrzebuje pomocy
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
    Gość

wolała bym coś z polski ale jesli nic nie znajde to może skorzystam z twojej pomocy więc jeśli możesz to proszę cie prześlij mi adres na numer gg. dziękuję Ci bardzo za pomoc

• Reklama
    Gość
    ryba871019 2010-04-17 18:44:12 Potrzebuje pomocy mieszkam w Trójmieście i muszę dokonać aborcji poszukuję osób które przez to przeszły i mogą podać mi namiary na osobe która się tego podejmie z okolic trójmiasta proszę o kontakt na gg22567620

potrzebujesz to przeszczepu mozgu! Bo narazie nie masz czym myśleć!
    ryba871019 2010-04-17 18:44:12 Potrzebuje pomocy mieszkam w Trójmieście i muszę dokonać aborcji poszukuję osób które przez to przeszły i mogą podać mi namiary na osobe która się tego podejmie z okolic trójmiasta proszę o kontakt na gg22567620

Witaj,
    widac ze jestes bardzo zdesperowana.
    Dlaczego szukasz tak pilnie pomocy, dlaczego chcesz zabic dzieciatko ktore nosisz w sobie??
    Moze uda mi sie jakos inaczej tobie pomoc.
    Napisz dlaczego musisz to zrobic, napewno troche odstresujesz sie od tego tematu.
    Musisz sie wygadac, piszesz na forum anonimowo, nikt do ciebie nie dotrze i na ciebie nie nakrzyczy, to tylko twoja decyzja, ale bardzo cie prosze - opisz swoja sytuacje, dlaczego chcesz tak postapic.
    Pozdrawiam

A. Koch

Gość

Mam 22lata od 5lat utrzymuje się sama wynajmuje pokój zarabiam 1000zl nie moge liczyc na pomoc rodziny. Przespałam się z chłopakiem któłry ma dziewczyne i która jak się później okazało też jest w ciąży. On nie pracuje ma bardzo liczną rodzinę więc na pomoc z ich strony też nie można liczyć. Sama sobie z tym nie poradzę wiem że mogła bym urodzić to dziecko i oddać do adopcji ale wiem że nie dam rady tego zrobić. Od razu uprzedzam że komentarzy typu "nie trzeba było się bzykać" w ogóle nie bede czytać nie chcesz mi pomóc lub doradzić to się nie odzywaj

Gość 2010-04-18 10:30:26 Mam 22lata od 5lat utrzymuje się sama wynajmuje pokój zarabiam 1000zl nie moge liczyc na pomoc rodziny. Przespałam się z chłopakiem któłry ma dziewczyne i która jak się później okazało też jest w ciąży. On nie pracuje ma bardzo liczną rodzinę więc na pomoc z ich strony też nie można liczyć. Sama sobie z tym nie poradzę wiem że mogła bym urodzić to dziecko i oddać do adopcji ale wiem że nie dam rady tego zrobić. Od razu uprzedzam że komentarzy typu "nie trzeba było się bzykać" w ogóle nie bede czytać nie chcesz mi pomóc lub doradzić to się nie odzywaj

Wspolczuje twojej sytuacji, wiele kobiet jest w takich ciezkich sytuacjach. Ale musisz wiedziec, ze zabieg aborcji jest dosc kosztowny. Nawet jezeli chcialabys skutecznie usunac ciaze typu tabletki, ktore oferuja ludzie na tym forum, to one tez od. 200-600 zl kosztuja.
    Napisalas, ze moglabys urodzic to dziecko, i oddac je np. do adopcji... Posluchaj, do niczego ciebie nie namawiam, bo to tylko twoja decyzja, ale Pamietaj ze sama nie jestes na swiecie, i sa osoby ktore beda ciebie wspierac, np. ja cie wspieram myslowo.
    Jest wiele mozliwosci, rozwiazania twojej sytuacji:
    Pierwsza: donosic ciaze, i oddac dziecko do adopcji.. ( wtedy wiesz ze taki maluszek, ma szanse na lepsze zycie, ktorego ty nie mozesz mu zapewnic. A jest wiele ludzi ktorzy modla sie o dziecko i nie moga miec, i staraja sie o adopcje. Napewno tacy rodzice byli by ci bardzo wdzieczni za pomoc, i tobie bylo by lepiej zyc, ze swiadomoscia ze twoje dziecko zyje, i ma wspaniale zycie).
    Druga: Decydujesz sie na zabieg, z tym ze wystepuje mozliwosc powiklan po zabiegu, i mozesz kiedys zalowac, gdy bedziesz starac sie o dziecko

Trzecia: Donosic ciaze, i pomalu zyc. Juz ci wytlumacze jak to zrobic.
    Jest wiele instytucji ktore ci pomoga. Na sam poczatek po urodzeniu, otrzymujesz becikowe w kwocie 1000zl, z racji tego ze twoje zarobki sa niskie, i sama wychowujesz dziecko nalezy ci sie drugie becikowe tak zwane spoleczne w kwocie 1000 zl, z opieki spolecznej.
    A teraz jeszcze niektore gminy wprowadzily np. trzecie dodatkowe becikowe dla rodzin biednych w kwocie to juz zalezy od gminy, ale np. krakow ma 900 zl z groszami.
    Z racji tego ze twoje zarobki sa 1000zł, wynajmujesz pokoj, to opieka spoleczna pomaga ci z racji braku wlasnego lokum, pokryc min. 50% kosztów, zwiazanych z wynajeciem pomieszczenia. I jeszcze co.. najwazniejsze, oprocz tego ze co miesiac dostajesz tak zwany zasilek macierzynski, z racji tego ze dochod na czlonka rodziny (rozbitej, czyli matki samotnie wych. dziecko lub dla ojca wych. samotnie dziecko) nie przekracza 508 zł miesiecznie, to nalezy ci sie dodatek w kwocie zaleznej od gminy (oczywiscie co miesiac) ale kwtoa jest w granicach 400-700zl. Ale masz tutaj juz jakies pieniazki. Naprawde warto korzystac, z takich rzeczy uwierz mi, nie trzeba sie krepowac.
    Ja jestem w 32 tyg. ciazy, jak narazie utrzymuje mnie maz, mieszkamy u rodzicow moich, jest bardzo ciezko czasami, maz ma najnizsza krajowa, czyli wychodzi ok. 1000zl, ale ja non stop wierze ze bedzie dobrze, i nie poddaje sie.
    Takze wierze ze i ty sie nie poddasz.
    Napisz co i jak.
    Pozdrawiam trzymaj sie

A. Koch

Gość
    Gość

kochana zastanów się!!!!!!wiem że moje słowa niczego nie zmienią...i może nie dodają otuchy!!!ale..jest wiele kobiet ktore mają gorszą sytuację i dają radę!!!a chłopaka bym oczywiście olała....ma 2 dziewczyny w ciąży....mam nadzieję że ta druga też o tym wie!!!nie zabijała bym dziecka ze wzgledu na niego........to ty jests matką!!!!

Asiu ile ty masz właściwie lat?

Zobacz inne dyskusje