Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: aborcja (5)

ulubione
  • aborcja
    Gość

A co powiecie na to iż ja też chciałabym dokonać aborcje. Mam stwierdzone silne zakażenie toksoplazmozą, które prawdopodobnie spowodowało wady mózgu płodu-prawdopodobnie dlatego,że mózg dziecka można zbadać dopiero po narodzinach. Lekarze chowają głowy w piasek mówiąc jeden za drugim"przecież wie pani w jakim kraju żyjemy" żadnej pomocy z nikąd. Wady mózgu to nie koniec może wystąpić małogłowie,wodogłowie,upośledzenie wzroku i słuchu,prak kończyn.Napiszcie co wy w takim przypadku byście zrobiły. Iczy ktoś wie gdzie szukać pomocy. Błagam pomóżcie!!

Ostatnia edycja:
  • aborcja
    Gość

W sobotnich 'Wysokich Obcasach' był reportaż o Polkach, które wyjeżdżają do Anglii i tam usuwają ciążę.

W Anglii aborcja jest legalna - dotyczy to każdej kobiety, każdego wyznania, bez względu na pochodzenie, i jeśli kobieta jest ubezpieczona nie płaci za nią ani pensa. W sytuacji kiedy kobieta chce usunąć ciążę w prywatnym szpitalu czy klinice, musi zapłacić 200-300funtów.

Szybszy i mniej 'papierkowy' jest sposób drugi.

Zanim zabieg zostanie wykonany, kobieta odbywa dwie rozmowy z psychologiem, i dopiero wtedy podejmuje ostateczną decyzję.

Co do Gościa z 15:34...

Nie wypowiadam się, bo nie wiem jakbym się sama zachowała w takiej sytuacji, z takimi chorobami, takim upośledzeniem.

Ostatnia edycja:
  • aborcja
    Gość

Powinno byc wykonane USG GENETYCZNE,pokaże już w 14 tyg wady rozwojowe.Bujdą jest to,że mozg dziecka może być zbadany dopiero po narodzinach ,domagaj sie badań specjalistycznych-prenatalnych

Ostatnia edycja:
  • aborcja
    Gość
    Gość 2008-04-08 14:41:00 Ja miałam tak z Cilestem.

Libido spada ponieważ podczas brania pigułek poziom hormonów utrzymuje się na stałym poziomie, nie ma wzlotów i upadków tak jak to bywa kiedy pigułek się nie stosuje.
  • aborcja
    Gość
    Gość 2008-04-03 15:34:00 A co powiecie na to iż ja też chciałabym dokonać aborcje. Mam stwierdzone silne zakażenie toksoplazmozą, które prawdopodobnie spowodowało wady mózgu płodu-prawdopodobnie dlatego,że mózg dziecka można zbadać dopiero po narodzinach. Lekarze chowają głowy w piasek mówiąc jeden za drugim"przecież wie pani w jakim kraju żyjemy" żadnej pomocy z nikąd. Wady mózgu to nie koniec może wystąpić małogłowie,wodogłowie,upośledzenie wzroku i słuchu,prak kończyn.Napiszcie co wy w takim przypadku byście zrobiły. Iczy ktoś wie gdzie szukać pomocy. Błagam pomóżcie!!
Zobacz inne dyskusje