Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Antygen HBs - Ujemny, co to oznacza???? 10tc ciąży! (2)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    23-10-2006 12:13:00

Mam tytanko byłam na badaniach 20.10.06. i robili mi różne badania, mocz, krew i takie tam. I dzisiaj odebrałam wynik i jedne z nich właśnie mnie zastanawia - Antygen HBs - ujemny?! CZy tak właśnie powinno być i co on oznacza. Jestem w 10 tc ciąży, i chciała vym wiedzieć co oznacza.

I jeszcze jedno czemu po stosunku z partneren wszystko mnie w środku szczypie i nie moge sie wysiusiacz. Tak właśnie miałam ale po około 15 minutach wszystko wróciło do normy. Byłam 11.10. u lekarza i powiedzaił, ze wszystko jest ok i mówił, ze współżyć można bez obaw. Czemu więc jest to szczypanie po??

Prasze o wyczerpujące odpowiedzi

Z góry dziękuje!

Sylwia

Ostatnia edycja: 23-10-2006 12:13:00
  • Reklama

• 23-10-2006 12:28:00

sylwinko odpowiedzialam ci tez na naszym forum-czy to ciaza ale widze ze tu napisalas wiec ci napisze jeszcze raz.Antygen HBs to badanie w kierunku zoltaczki zakaznej typu B,u ciebie wyszedl on ujemny-czyli wszystko jest o.k,jestes zdrowa a co do tego pieczenia to mysle ze to zapalenie pecherza,choc oczywiscie nie jestem pewna dlatego radze ci szybko isc do gina bo kazda infekcje w ciazy trzeba szyciutko wyleczyc.Pozdrawiam cie serdecznie

Ostatnia edycja: 23-10-2006 12:28:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• agnieszka1701
    Okres mialam 26 pazdziernika, i do tej pory nie mam nastepnego. Spoznia mi sie 20 dni. Test...
  • ula61
    Witam, mam 53 lata. 3 ostatnie miesiączki skończyły się zabiegiem abrazji....
  • Chudzielec
    na kilka dni przed okresem współżyłam z chłopakiem. Dziś...
  • zamyslona123
    Wątek: Mam problem.
    Miesiaczka spóźnia mi sie już 6 dni. Nie mam za dużo objawów....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_praca_bol_glowy_zmeczenie_komputer_panthermedia_5030931_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockPraca przy komputerze w czasie ciąży
    Wszelkie zagrożenia dla ciąży związane z długą pracą przy...
    Twoja sugestia