Serwisy Medforum
Reklama
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Antykoncepcja i brak okresu juz po 1 tabletce (3)

• Antykoncepcja i brak okresu juz po 1 tabletce
    27-01-2013 20:16:18

Witam wcześniej uprawiałam seks z moim chłopakiem teraz postanowilam brac tabletki antykoncepcyjne dostalam okres (w terminie) i wziełam pierwsza tabletke antykoncepcyjna na drugi dzien nie mialam krwawienia mimo to wziełam kolejna tabletke na 3 dzien rowniez nie mam krwawienia. Co to moze oznaczac? ze jestem w ciązy? czy tak organizm reaguje na tabletki?

27-01-2013 20:34:04
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
    27-01-2013 20:50:43

to wgl jest na temat? potrzebuje konkretnej odpowiedzi a nie tekstu skopiowanego z internetu

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Jak to interpretować... Witam, moja ostatnia miesiączka była 26 maja. Cykle trwają u mnie 28 dni, prawie...
  • Komentarze do: Zastosowanie metody Biofeedback i/lub ćwiczeń mięśni zwieraczy do leczenia poporodowego nietrzymania kału. Jesli chodzi o skuteczne cwiczenia zwieraczy to polecam metode johna kowalskiego
  • luteina Lekarz ginekolog zlecił mi progesteron podjęzykowo z powodu zatrzymania...
  • spóźniona miesiączka ... 2 tygodnie temu wyszłam ze szpitala po przebytej żołtaczce wywołanej...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/dziewczynka_siedzi_papier_toaletowy_panthermedia_7542646-W300H200.jpgFot. PantherstockProblem z nietrzymaniem moczu
    Problem z nietrzymaniem moczu dotyka coraz więcej nie tylko...
    Twoja sugestia