Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Kobieta i zdrowie

(4)

Zdrowa ciało i dusza to podstawa. Grupa dla wszystkich kobiet świadomych i dbających o zdrowie.

Temat: Aromaterapia (153)

 • 10.03.2013 23:34:38

  też mam olejki dr Beta są chyba najlepsze na rynku polskim no i oprócz miłego zapachu mają też miłą cenę

 • 18.08.2013 01:38:01
  Treść zablokowana przez moderatora
 • 23.09.2013 23:05:08
  aga.mumu 2011-10-14 00:01:36 Olej Chaulmogra  Olej Chaulmoogra zawiera kwas chaulmogrowy, kwas palmitynowy, kwas oleinowy.

  Skutecznie łagodzi trądzik, swędzenia, zmiany skórne  Olej Chalmogra to doskonały specyfik w łagodzeniu dolegliwości skórnych. Ma działanie bakteriobójcze, łagodzi wypryski, wrzody, nawet zmiany skórne spowodowane kiłą. Specjalnie przygotowana maź z oleju Chalmogra i wody cytrynowej może być stosowana na oparzenia, czy też na skórę głowy, bóle reumatyczne.  Olej Chalmogra łagodzi także zmiany spowodowane egzemą, świerzbem, grzybicą. Polecany przez Ayurwedę do leczenia trądu i pielęgnacji cery łuszczącej się i podrażnionej;  Olej Chaulmoogra od wieków stosowany w medycynie naturalnej, powstrzymuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku, zapobiegając ich niekontrolowanemu rozmnażaniu się w tkance skórnej.

  Uwaga!  Przeciwwskazania:  - nie stosować wewnętrznie,  - nie stosować bez rozcieńczenia,  - odstawić, gdy pojawią się jakiekolwiek oznaki uczulenia na olej,  - nie stosować u dzieci,  - nie stosować w ciąży i podczas karmienia piersią,  - poinformować lekarza, że stosuje się olej Chalmogra, jeśli zamierza się stosować inne leki.  Jak?  Sposób użycia:  - jako dodatek do kremów, mieszanek olejowych na trądzik – 2-10%,  - do nacierania zmienionych chorobowo części skóry – 10-40 %, reszta to oleje roślinne, na przykład słonecznikowy, ze słodkich migdałów, jojoba, z pestek arbuza.

Zobacz inne dyskusje

 • agusienka789
  Cześyć. Też wzięłam ale Arthrotec, nie Arthrotec Forte. przeszłam...
 • Szukam informacji na ten temat.Moze juz ktos zaczal stosowac ten nowy lek?Jestem juz...
 • prosze o interpretację wyników z posiewu z pochwy.escherichia coli: liczne...
 • Dziwna sprawa. Okres spóźnia mi się drugi dzień, to niby jeszcze nie...
 • Polecamy

  http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya05754_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesDolegliwości ze strony pochwy i sromu.
  Do najczęstszych dolegliwości ze strony sromu i pochwy należą:...
  Twoja sugestia