Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Kobieta i zdrowie

(4)

Zdrowa ciało i dusza to podstawa. Grupa dla wszystkich kobiet świadomych i dbających o zdrowie.

Temat: Aromaterapia (153)

• 10-03-2013 23:34:38

też mam olejki dr Beta są chyba najlepsze na rynku polskim no i oprócz miłego zapachu mają też miłą cenę

• 18-08-2013 01:38:01
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 23-09-2013 23:05:08
    aga.mumu 2011-10-14 00:01:36 Olej Chaulmogra

Olej Chaulmoogra zawiera kwas chaulmogrowy, kwas palmitynowy, kwas oleinowy.
    Skutecznie łagodzi trądzik, swędzenia, zmiany skórne

Olej Chalmogra to doskonały specyfik w łagodzeniu dolegliwości skórnych. Ma działanie bakteriobójcze, łagodzi wypryski, wrzody, nawet zmiany skórne spowodowane kiłą. Specjalnie przygotowana maź z oleju Chalmogra i wody cytrynowej może być stosowana na oparzenia, czy też na skórę głowy, bóle reumatyczne.

Olej Chalmogra łagodzi także zmiany spowodowane egzemą, świerzbem, grzybicą. Polecany przez Ayurwedę do leczenia trądu i pielęgnacji cery łuszczącej się i podrażnionej;

Olej Chaulmoogra od wieków stosowany w medycynie naturalnej, powstrzymuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku, zapobiegając ich niekontrolowanemu rozmnażaniu się w tkance skórnej.
    Uwaga!

Przeciwwskazania:

- nie stosować wewnętrznie,

- nie stosować bez rozcieńczenia,

- odstawić, gdy pojawią się jakiekolwiek oznaki uczulenia na olej,

- nie stosować u dzieci,

- nie stosować w ciąży i podczas karmienia piersią,

- poinformować lekarza, że stosuje się olej Chalmogra, jeśli zamierza się stosować inne leki.

Jak?

Sposób użycia:

- jako dodatek do kremów, mieszanek olejowych na trądzik – 2-10%,

- do nacierania zmienionych chorobowo części skóry – 10-40 %, reszta to oleje roślinne, na przykład słonecznikowy, ze słodkich migdałów, jojoba, z pestek arbuza.

Zobacz inne dyskusje

• Witam! Lekarz przepisał mi Provere na wywołanie miesiączki i Bromergon na...
  • Witam Chciałam zapytać się czy mogę tak zrobić że zaczne...
  • mam pewien problem jakie jest prawdopodobieństwo ze mogłam zaciązszy skoro...
  • Ostatnia miesiaczke mialam 7 listopada, moje cykle nie sa regularne 31-41 dni wiec siegnelam po...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MON076215_kobieta_sukienka_ciaza_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZakażenie Chlamydia trachomatis –...
    Co to takiego chlamydia?Chlamydia to Gram-ujemne bakterie...
    Twoja sugestia