Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: *** dopchowo (39)

ulubione
  • Arthrotec dopchowo
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Arthrotec dopchowo
    Gość
  • Arthrotec dopchowo
    Gość
  • Reklama
  • Arthrotec dopchowo
    Gość

takim jak wy lekrze nie powinni w ogóle udzielać pomocy! Przychodzi taka jedna z drugą po szarlatańskich zabiegach i ma uzyskać pomoc? A taka, która ma wypadek czy czeka na badania nie wiadomo ile to nie może się na lekarza doczekać!

• Arthrotec dopchowo

Witajcie,

jestem w szoku!!!
    jak mozna uzyc okreslenia min. 'mieso mielone' ?
    Kiedy wspolzylas to nie myslalas o tym miesie mielonym??
    Chyba myslalas tylko o przyjemnosciach.
    Wstyd mi jest za ciebie wiesz... okropny wstyd,
    ciekawe jak dlugo bedzie bolec cie to ze zabilas wlasne dziecko, a raczej mielonke bo tak je nazwalas!!
    Jestem takze ciekawa czy dokladnie przestudiowalas ulotke, i wyczytalas jakie sa dzialania nie pozadane dla tego leku. Wiesz nigdy nikomu nie zycze ani nie zyczylam zle, natomiast mam nadzieje ze kiedys bedziesz zalowac i ze nie bedziesz mogla miec dzieci. Ze nigdy nie bedziesz mogla poczuc sie jak prawdziwa matka, ze nie poczujesz jak dziecko kopie i sie wierci w brzuchu. A wiesz jakie to mile? I jakie to przyjemne. To jest najcudowniejszy czas w zyciu, moc chodzic w ciazy i DAC ZYCIE DLA NOWEJ BEZBRONNEJ ISTOTKI.
    Wiesz kolezanko, moje dziecko w czerwcu skonczy roczek, i kiedy bylam w ciazy, a bylam w ciazY zagrozonej, bardzo czesto uczestniczylam w takich watkach jak twoj. Kilku osobom udalo mi sie pomoc... Nie wykonaly aborcji, i dzisiaj te osoby sa wdzieczne, za to ze mimo braku warunkow, dla dziecka, czasami braku finansow, moga szczesliwie patrzec jak ich dzieci rosna!
    A wiesz co? Najbardziej zapamietalam jedna osobe, dziewczyne, ktora roznych sposobow usuniencia ciazy probowala i nic.. a kiedy juz byla w drugim i trzecim trymestrze cieszyla sie i zalowala ze taka glupia byla, pieknie opisywala jak dziecko ja kopie, jak sie rusza. Dzis jest szczesliwa mama, i mimo ze nie ma dziecko ojca, ma wspaniala matke.
    A dziecko czy jest male czy duze zawsze KOCHA MAME, BO MA SIE JA TYLKO JEDNĄ!

A. Koch

• Arthrotec dopchowo
    Gość
  • Arthrotec dopchowo
    Gość
  • Arthrotec dopchowo
    Gość

Soryy za wczesniejszy blad
    Jakie dokladnie srodki bralas?

• Arthrotec dopchowo