Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: *** *** - czy zadziałał??? (192)

ulubione
  • Arthrotec forte - czy zadziałał???
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
    Gość
    Gość 2012-03-20 23:46:42 To czy lek zadziałał czy nie powie Ci tylko lekarz po uprzednim wykonaniu usg dopochwowego. Udaj się do niego po 10 dniach od aborcji. Każda kobieta przechodzi aborcje inaczej, ale w 6 tc zarodek ma tylko 4 mm długości więc nie ma co się spodziewać jakiś megapotężnych krwotoków. Jeśli ta wypowiedz nie rozwiała Twoich wątpliwości, zajrzyj proszę na forum www.womenonweb.info/ tam wypowiada się więcej kobiet które kiedyś znalazły się takiej samej sytuacji jak Ty.
  • Reklama
    Gość
    Gość

Hej ja wzielam jednoczesnie 4 pod jezyk i 4 dopochwowo a za 4 godz nastepne 4 dopochwowo powiem ze bol byl nie do zniesienia.Po tych pierwszych dawkach juz zaczelam lekko plamic dopiero na dranem jak szlam do ubikacji to ze mne co wylecialo krwawienie trwalo dobre tydzien a potem juz lekkie. Zrobilam w piatek tj 20.04 test ciazowy i sama nie wiem ale byla ta pierwsz kreska mocniejsza ale ja widzialam jeszcze i ta druga ale byla blada nie wiem czy to jeszcze za wczesnie bo podobno po 3 tyg od wziecia tabletek sie robi test. A wiesz ci do lekarza sie boje isc jak cholera.......

Gość

Test ciążowy z apteki możesz zrobić po MINIMUM 3 tygodniach, wtedy dopiero wynik ma szansę być wiarygodny, ale czasem hormony ciążowe utrzymują się w organizmie kobiety nawet i 5 tygodni. Jeśli nie chcesz iść do lekarza to możesz sobie zrobić badania krwi Beta HCG. Najlepiej dwa badania w odstępie kilku dni, jeśli drugi wynik będzie niższy od pierwszego czyli że stężenie hormonów we krwi będzie spadać to znaczy że poroniłaś.
    Wydaje mi się że się udało, tydzień krwawienia to norma, ale trzeba to sprawdzić.

Gość

witam, skad wzielyscie lek? Gdzie kupilyscie

Gość
    Gość
    Gość

A jesteś pewna że w ogóle jesteś w ciąży ? I uściślijmy: jesteś w 5 tygodniu licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki ? Wiesz tydzień spóźnienia okresu...może to tylko jakieś zawirowania hormonalne ?
    Dziwne to wszystko...gorąca kąpiel powinna w tym wszystkim dopomóc, ona nasila krwawienie ( więc właściwie jest niezalecana bo może prowadzić do krwotoku ). A jak tam po nocy ? Jak się czujesz ?

Zobacz inne dyskusje