Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: *** nie zadziałał ? (25)

ulubione
  • arthrotec nie zadziałał ?

Witam, wziełam wczoraj pierwsza dawke *** o 12:30. Nastepne co 3 godz. Mineły 24 h i nic sie nie dzieje. Mialam tylko dreszcze i lekkie bule brzucha. Dodam ze wzielam je dopochwowo. Jak chcialam zobaczyc co z tabletkami to miałam takie wrazenie ze sie nie rozpuscily. Czy to jest mozliwe ? Dlatego jeszcze nie dziala ? Jestem w 8 tygodniu ciazy liczac od dnia ostatniej miesiaczki i musze dzialac. Bardzo sie boje. Kiedy kupic nastepny zestaw bo zostalo malo czasu ? Prosze o pomoc !!

Gość

też jestem po. co prawda u mnie wystąpiło krwawienie, trochę bardziej obfite niż przy miesiączce, po 3 dawce gdy robiłam siusiu chlsneła ze mnie krew i coś wyleciało. Jednak nie było skrzepów i brzuch podczas brania tabletek bolał tylko trochę. Ogólnie wszystko przeszłam ok.
    Do teraz (a wszystko działo się w sobotę) krwawię i coraz bardziej boli mnie brzuch.
    Jakoś tak się nie pokoje że coś może być nie tak.
    Masz namiary na jakiegoś zaufanego ginekologa, który zrobi mi usg?
    dodam że chodzi o Warszawę.
    pozdrawiam

Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Niech ktoś się wypowie na mój post

Gość

Zdaje sobie sprawę że ginekolog się nie pozna, jednak jeżeli leki nie pomogły to nie pomoże.
    Mam jeszcze takie pytanie, czy mimo tego że krwawię i beta (co prawda nie wiele, ale zawsze) spadła to jest szansa abym była jeszcze w ciąży?

Czyli to jest mozliwe ze jeszcze sie nie rozpuscily i dlatego nie dzialaja ?? Gdzies czytalam kiedys ze byly przypadki w ktorych kobieta dopiero po 3 dniach zaczela krwawic.
    Nawilzylam ostatnia dawka na 3 sekundy wrzucilam do kieliszka z woda ale potem ciezko bylo je wlozyc bo sie skruszyly i troszke proszku na moim palcu zostalo. Mam zamawiac nastepny zestaw ?? Bo zanim on przyjdzie minie 2 dni. Dodam ze wkladalam te tabletki jak najglebiej sie dalo ale czasami one sie przesuwaly. Myslalam ogolnie ze same sie rozpuszcza szybciej przez sluz ale mam takie wrazenie jakby pochwa w ogole wilgotna nie byla.

Ja nie moge chyba isc do ginekologa bo ja wzielam dopochwowo ?? Mialam wziasc doustnie ale slyszalam ze to strasznie piecze i czytalam post gdzie dziewczyna napisala ze ginekolog jej kazal wziasc dopochwowo.

Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Jednej kobiecie beta spada szybciej innej wolniej, choć generalnie w niskiej ciąży powinna spadać szybko. Ale samo to że spada świadczy o tym że się poroniło.

Być może te tabletki jeszcze się nie rozpuściły, ale też generalnie *** ma tendencje do działania z opóźnieniem i to, że krwawienie zaczyna się dopiero po paru dniach nie jest odosobnionym przypadkiem. Jeśli nic się nie będzie dziać przez następne dni to możesz zamawiać kolejne tabletki ( nie zestaw bo zestaw to jest z Women On Web i dlatego zestaw że zawiera dwa leki, *** to żaden zestaw ). W międzyczasie polecam aktywność fizyczną, forsowanie się - powinno pomóc w wywołaniu krwawienia. Są rozbieżne wersje co do tego który sposób aplikacji tabletek jest najskuteczniejszy. Ja słyszałam że doustny bo śluzówka w ustach jest bardziej wrażliwa i szybciej wchłania lek. Ale też *** moze powodowac poparzenia lub drętwienie w ustach. Na wymioty dobry jest aviomarin poł godziny przez aplikacją właściwych tabletek.

Gość

A myślisz, żeby powtórzyć beta, aż całkowicie nie spadnie?
    Boję się łyżeczkowania, bo słyszałam, że jak beta spada pomału to oznacza że macica nie oczyściła się do końca?
    Co o tym sądzisz?

Gość

miało być powtarzać badań aż beta spadnie do zera?
    O to chodziło, gdyby ktoś zrozumiał pytanie na odwrót.

Zobacz inne dyskusje