Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: ***- poroniłam bez problemu (26)

ulubione
  • arthrotec- poroniłam bez problemu
    Gość

***- poroniłam bez problemu ale jutro ide na czyszczenie do szpitala bo nie dostałam silnego krwotoku bo znieczulalam skurcze gorącą wodą w butelce przykładałam na brzuch i zatrzymałam wszystko. rano kilka skrzepow mi wypadło ale poszłam do gina i mi powiedział że trzebu wszystko oczyścić bo nie ma już ciąży, jednak żeby nie doszło do zapalenia w środku. może bez składu i ładu piszę bo jeszcze trochę jestem oszołomiona ale chciałabym zwrócić uwagę osobom które wypowiadają się na tym forum że różne sytuacje w życiu się zdarzają i nie wolno żadnej kobiety jawnie potępiac ze zdecydowała się przerwac ciążę. czasem życiowe sytuacje są różne. to każdej kobiety indywidualna sprawa. ja jestem na zakręcie życiowym i nie mogłam dopuścic zeby utrzymac ciąże i urodzic dziecko dlatego nie mam zadnych wyrzutow sumienia i nie bede miec. tak wybralam i tak sie stalo. dziewczyny *** działa ale ważne jest tez żeby brac gorące kąpiele tzn 42-44 stopnie i tak 30 minut to tez pomaga. ja zrobiłam blad oslabiajac skrcze ale to nic jakos przezyje to czyszczenie pozdrawiam.

• Reklama
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

to teraz nie żałujesz, a jak w przyszłości nie będziesz mogła mieć dzieci to będziesz żałować. I to nie było poronienie tylko zwykłe morderstwo i nie oszukuj się

• Reklama
    Gość
    Gość

a teraz pomysl, ze ten maly czlowieczek biegałby za rok, bawił się w piaskownicy
    i w każdy dzień poznawałby coś nowego
    każdy z nas zna konsekwencje współżycia, więc po co dać człowiekowi życie a potem je odbierać???
    "jakos przezyje to czyszczenie" czyszczenie???!!
    zamordowałaś człowieka

Gość

Jesus,nie mogę słuchać tego bleblania typu : jak mogłaś?Zabiłaś człowieka i cząstkę siebie!!! Ja uważam,że jest to indywidualna decyzja każdej kobiety.Dlaczego Pan X albo Pani Y mają decydować o tym czy mam urodzić,czy też niee?Dlaczego ludzie nie rozumieją i nie szanują czyjejś decyzji!Dlaczego ktoś ma decydować o mnie i o moim ciele?Dlaczego ktoś prawi morały?Moje sumienie i moja sprawa!!!Chcecie zacofane i ograniczone babska rodzić dzieci to ródźcie,nawet po 5-tkę dzieciaków!Chciałam zauważyć,iż nie każda kobita ma nawet predyspozycje do zostania matką,nie każda odczuwa taką potrzebę i nie każda ma rozwinięty instynkt macierzyński!!!Zaraz pojawi się gadka typu : jak się uprawia seks to należy liczyć się z konsekwencjami!!To znaczy,że do końca życia mam zostać dziewicą bo nie chce mieć dzieci?!Owszem,ale wszytsko jest dla ludzi!!!Tak bardzo chcecie dorównać krają UE,to dlaczego jesteśmy tak zacofani na tę sprawę?Przecież w większości krajów UE aborcja jest legalna i darmowa Np.Wielka Brytania,Niemcy,HolandiaCzechy!Proszę Was ludzie,ogarnijcie te swoje małomiasteczkowe umysły i otwórzcie je,oraz pobudźcie do myślenia!!!Uważam,że to jest tylko i wyłącznie sprawa danej kobiety!Każdy ma inne poglądy!Zdenerwowałam się strasznie,bo dlaczego jedna z drugą "obrończynią życia" ma mnie oceniać?Czy przez to jestem gorszą kobietą!!!Otóż NIEE!!Bo myślę racjonalnie i przemyślałam wszystkie za i przeciw i wiem,ż e w obecnej sytuacji nie dam sobie rady i nie mam możliwości zapewnienia bytu ani kochającej rodziny!Poza tym mam swoje plany i nie czas na dziecko!Rozumiem wszytskie dziewczyny rozważające aborcję,bo jestem w takiej samej sytuacji!Za kilka dni będzie po wszystkim i mam nadzieję,że obejdzie się bez komplikacji!Mam jeszcze wiele do powiedzenia w tej sprawie,ale musiałabym napisać tu megaa ekspoze!Coć i tak już sie rozpisałam!Trzymam za Was kciuki dziewczyny i pozdrawiam!

Gość
    Gość 2012-06-02 22:56:31 Jesus,nie mogę słuchać tego bleblania typu : jak mogłaś?Zabiłaś człowieka i cząstkę siebie!!! Ja uważam,że jest to indywidualna decyzja każdej kobiety.Dlaczego Pan X albo Pani Y mają decydować o tym czy mam urodzić,czy też niee?Dlaczego ludzie nie rozumieją i nie szanują czyjejś decyzji!Dlaczego ktoś ma decydować o mnie i o moim ciele?Dlaczego ktoś prawi morały?Moje sumienie i moja sprawa!!!Chcecie zacofane i ograniczone babska rodzić dzieci to ródźcie,nawet po 5-tkę dzieciaków!Chciałam zauważyć,iż nie każda kobita ma nawet predyspozycje do zostania matką,nie każda odczuwa taką potrzebę i nie każda ma rozwinięty instynkt macierzyński!!!Zaraz pojawi się gadka typu : jak się uprawia seks to należy liczyć się z konsekwencjami!!To znaczy,że do końca życia mam zostać dziewicą bo nie chce mieć dzieci?!Owszem,ale wszytsko jest dla ludzi!!!Tak bardzo chcecie dorównać krają UE,to dlaczego jesteśmy tak zacofani na tę sprawę?Przecież w większości krajów UE aborcja jest legalna i darmowa Np.Wielka Brytania,Niemcy,HolandiaCzechy!Proszę Was ludzie,ogarnijcie te swoje małomiasteczkowe umysły i otwórzcie je,oraz pobudźcie do myślenia!!!Uważam,że to jest tylko i wyłącznie sprawa danej kobiety!Każdy ma inne poglądy!Zdenerwowałam się strasznie,bo dlaczego jedna z drugą "obrończynią życia" ma mnie oceniać?Czy przez to jestem gorszą kobietą!!!Otóż NIEE!!Bo myślę racjonalnie i przemyślałam wszystkie za i przeciw i wiem,ż e w obecnej sytuacji nie dam sobie rady i nie mam możliwości zapewnienia bytu ani kochającej rodziny!Poza tym mam swoje plany i nie czas na dziecko!Rozumiem wszytskie dziewczyny rozważające aborcję,bo jestem w takiej samej sytuacji!Za kilka dni będzie po wszystkim i mam nadzieję,że obejdzie się bez komplikacji!Mam jeszcze wiele do powiedzenia w tej sprawie,ale musiałabym napisać tu megaa ekspoze!Coć i tak już sie rozpisałam!Trzymam za Was kciuki dziewczyny i pozdrawiam!

nie każda kobita ma nawet predyspozycje do zostania matką,nie każda odczuwa taką potrzebę i nie każda ma rozwinięty instynkt macierzyński

Za to ma niebywały instynkt do szerokiego rozkładania nóg.

hahaha
    taka jest prawda! bo rozszezac nozki jednej czy drugiej jest latwo fajnie i przyjemnie ale czy myslicie o konsekwencjach tego??
    jedni staraja sie latami o dziecko badz je traca w trakcie a inni tak po prostu je zabijaja!"..twoje nienarodzone dzieci nie dadza spokojnie ci umrzec!! - zycie za zycie"

ładnie tak jak mówisz karpau1812210!
    ja się staram o dzidziusia ponad rok, jeżdzę po lekarzach, mąż też badanie robi... zwariować mozna... tyle nocy przepłakanych a tu ludzie odbierają życie małum isotkom!
    Jezu jak tak można?!!
    :/
    żal mi takich ludzi..

Iwka
    Image

Reklama
Zobacz inne dyskusje