Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: *** (913)

ulubione
  • ARTHROTEC
    Gość

WZIELAM 2 DAWKI DOSTALAM MOCNYCH SKURCZY I SILNEGO KRWAWIENIA,CALE ZDAZENIE TRWALO 20 GODZ OKOLO DZIS JEST 3 DZIEN PO I MAM LEKKIE PLAMIENIE,CO SADZICIE,LECIALY MI SKRZEPY,BYLK TO OKOLO 5 TYDZ,PROSZE O ODP

Ostatnia edycja:
  • ARTHROTEC
    Gość

Witam!Ja mialam podobnie,tzn. tez krwawienie (niby) szybko sie skonczylo jednak po 4-5dniach zaczelo leciec znowu i to sporoooo...Obecnie jestem 2tygodnie PO i nadal leci.Poczekaj do poniedzialku,jesli krwawienie sie nie nasili,to proponuje isc do lekarza...

Ostatnia edycja:
  • ARTHROTEC
    Gość

Witam. Proponuję kupić w aptece bez recepty krople Gynacoheel N. Powodują one, że macica się szybciej oczyszcza. U mnie było podobnie. NAjpierw mocne krwawienie, a po dwóch dniach prawie nic nie leciało. Na usg wyszło, że macica nie jest oczyszczona stąd lekarz zalecił mi przyjmowanie tego leku. Po przyjęciu ich brzuch lekko pobolewał i krwawienie zwiększyło się. Polecam

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • ARTHROTEC
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • ARTHROTEC
    Gość
    Gość 2009-03-20 15:31:00 WZIELAM 2 DAWKI DOSTALAM MOCNYCH SKURCZY I SILNEGO KRWAWIENIA,CALE ZDAZENIE TRWALO 20 GODZ OKOLO DZIS JEST 3 DZIEN PO I MAM LEKKIE PLAMIENIE,CO SADZICIE,LECIALY MI SKRZEPY,BYLK TO OKOLO 5 TYDZ,PROSZE O ODP

Jak lepiej przyjmować *** dopochwowo czy normalnie między dziąsłem a policzkiem? Co jest bardziej skuteczne ?
  • ARTHROTEC
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • ARTHROTEC
    Gość

Ja przyjmowałam dopochwowo i jest już po wszystkim.Doustnie podobno są nie przyjemne dolegliwości.

• ARTHROTEC
    Gość

jest tu jeszcze ktos kto bral te tabletki ??

• ARTHROTEC
    Gość

Ja brałam we wtorek 3x o 4 dopochwowo, po za skurczami,biegunką i dreszczami nic nie było. W czwartek wzięłam 1x4 pod język i w piątek znowu, po za skurczami i biegunką nic, czekam .Niektóre dziewczyny pisały,że trzeba odczekać kilka dni na krwawienie,oby się udało

• ARTHROTEC
    Gość

Ja brałam we wtorek 3x o 4 dopochwowo, po za skurczami,biegunką i dreszczami nic nie było. W czwartek wzięłam 1x4 pod język i w piątek znowu, po za skurczami i biegunką nic, czekam .Niektóre dziewczyny pisały,że trzeba odczekać kilka dni na krwawienie,oby się udało

Zobacz inne dyskusje