Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: *** (160)

ulubione
  • Arthrotec
    Gość

Witam wszystkie forumowiczki Odrazu chcę prosić o wyrozumiałość i empatię...

Współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, ponieważ byłam pewna, że nie mam dni płodnych, jednak teraz spóźnia mi się okres ponad tydzień... Wydaje mi się, że może być to ciąża, więc chcę zrobić test ciążowy i ewentualnie udać się do lekarza... Jeśli okaże się, że wyniki są pozytywne, chciałabym użyć ***, ale nie mam pewności, co do bezpieczeństwa tych tabletek... Chciałabym się dowiedzieć czy są one dla mnie bezpieczne i czy po ich zażyciu istnieje jakieś ryzyko dla mojego życia, oraz w jakich wypadkach po ich zażyciu udać się do lekarza???

Z góry Dziękuję za odpowiedzi

Ostatnia edycja:
  • Arthrotec
    Gość

używając tego leku możesz dostać krwotoku wewnętrznego. Masz 90% szans na poronienie. Pozostałe 10 to uszkodzenie płodu. Pomyśl 100 razy czy chcesz ryzykować urodzenie chorego dziecka w wypadku gdy tak się stanie, że nie poronisz lub też własną śmierć.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Leki-na-poronienie,wid,8346782,wiadomosc.html przeczytaj to!

Ps. moim zdaniem powinnaś być świadoma tego, że żadne zabezpieczenie nie daje 100% pewności a co dopiero nie stosowanie żadnego. Nie jesteś odpowiedzialna jak widać!

Ostatnia edycja:
  • Arthrotec
    Gość

Przeczytałam ten artykuł, ale jakoś mnie on nie zraził... Czytałam wiele innych artykułów i wypowiedzi forumowiczek, które były jednakże przychylne... W innych krajach stosuje się te preparaty legalnie... A skoro tak jest to ten lek nie może być aż tak groźny

Co do odpowiedzialności to nie mogę się zgodzić, ponieważ najlepszą antykoncepcją jest współżycie z głową i w zgodzie z naturą...

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • Arthrotec
    Gość

no tak wkońcu forumowiczki,które są przychylne wiedzą lepiej co jest bezpieczne a co nie. A może próbują się usprawiedliwić? No cóż decyzję podejmiesz ty. Ty jesteś odpowiedzialna za siebie i za swoje dziecko. Obyś nie żałowała decyzji podjętej teraz.

Ps. skoro mówisz o współżyciu z głową to moje pytanie brzmi gdzie ty ją miałaś skoro teraz posuwasz się do tak prostackich metod?

Ostatnia edycja:
  • Arthrotec
    Gość

Ja użyłam Art... i nie żałuje . Porównałabym to do trochę bardziej obfitego okresu o ile zrobisz to w miarę szybko . A tak btw to też byłam przeciwna...dopóki mnie samej to nie spotkało w najmniej oczekiwqanym momencie. Zastanów się, i nie patrz na innych . To nie oni będą życ za Ciebie .

Zawsze jest ryzyko, więc najpierw upewnij się czy tego chcesz . Rozważ wszytskie ZA i PRZECIW . Może Twoj organizm inaczej na to zadziała a miałam kontakt z wieloma dziewczynami - i wiem że dla innych były to katusze .

Ostatnia edycja:
  • Arthrotec
    Gość

Na pewno masz rację Dziękuję za odpowiedź...

Ja ewentualnie mogę być w 3 tygodniu-to chyba dobry czas na działanie??? W czwartek planuję wizytę u lekarza i dowiem się, co ze mną... Czy to ciąża czy jakieś banalne zaburzenia

Ja również mam nadzieję, że nie będę jednak musiała poddać się tej "kuracji", bo bardzo się boję...

Pozdrawiam

Ostatnia edycja:
  • Arthrotec
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Arthrotec
    Gość

glupoty gadasz mowiac, ze jest to srodek gdzies tam legalny, to nieprawda, bo jego przeznaczeniem nie jest aborcja

Ostatnia edycja:
  • Arthrotec
    Gość

tak sie wydaje ze gladko pojdzie :krwawienie i po sprawie.

ja bylam tym przypadkiem gdzie mialam ogromne komplikacje

w skrocie:szpital,bole przez 24 h nie do opisania-zastrzyki-kroplowka-zakazenie!radze uwazac z tym swinstwem

Ostatnia edycja:
  • Arthrotec
    Gość

01-07-2009 o 23:45, gość :

glupoty gadasz mowiac, ze jest to srodek gdzies tam legalny, to nieprawda, bo jego przeznaczeniem nie jest aborcja

fakt, nie jest ten lek leczy w ogóle co innego, ale posiada substancję *** któa legalnie jest używana przy aborcji do 9 tyg w Anglii, oraz w Polsce gdy zagraża życiu matki, lub jest wynikiem gwałtu, poczytaj sobie o tym najpierw może co ?
    Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje