Zaloguj
Reklama

Forum: Antykoncepcja

Temat: *** ***..!!! Objawy..krok po kroku do celu... (118)

• ARTROTEC FORTE..!!! Objawy..krok po kroku do celu...
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Już po wszystkim...

Ostatnia edycja:
    Gość

a psyche za jakis czas..?

Ostatnia edycja:
  • Reklama
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

masakra...sory ale zdajesz sobie sprawe z tego co zrobiłaś???

mnie boli twoja opowieść...

Ostatnia edycja:
    Gość

20-04-2009 o 14:27, gość :

masakra...sory ale zdajesz sobie sprawe z tego co zrobiłaś???

mnie boli twoja opowieść...

Oczywiscie ze mnie to boli..bo naprawde niechcialam zeby tak bylo ale naprawde niemialam innego wyboru niestety..
    Ostatnia edycja:
    Gość

Ja Cie rozumiem . Nie słuchaj innych bo jeśli nie byli w tej samej sytuacji nic nie wiedzą . Skoro czujesz że tak było lepiej . Niechcianych dzieci jest i tak już za dużo na tym świecie i cierpią, popełniają samobójstwa . Bo tak jest w większości przypadków . Nie jestem za aborcją [skrobanką] kiedy dziecko jest dzieckiem, lecz metoda farmakologiczna nie jest tak drastyczna i powinna byc dozwolona do 9 tygodnia . Takie jest moje zdanie i wszystkie prostackie wyzwiska czy też wmuszania mi bzdór typu " zarodek to dziecko, nowa istotka " itd będą przeze mnie ignorowane

ps. Zadbaj o antykoncepcję i żyj pełnią życia ....

______________________________ terisha

Ostatnia edycja:
    Gość

20-04-2009 o 21:19, gość :

Ja Cie rozumiem . Nie słuchaj innych bo jeśli nie byli w tej samej sytuacji nic nie wiedzą . Skoro czujesz że tak było lepiej . Niechcianych dzieci jest i tak już za dużo na tym świecie i cierpią, popełniają samobójstwa . Bo tak jest w większości przypadków . Nie jestem za aborcją [skrobanką] kiedy dziecko jest dzieckiem, lecz metoda farmakologiczna nie jest tak drastyczna i powinna byc dozwolona do 9 tygodnia . Takie jest moje zdanie i wszystkie prostackie wyzwiska czy też wmuszania mi bzdór typu " zarodek to dziecko, nowa istotka " itd będą przeze mnie ignorowane

ps. Zadbaj o antykoncepcję i żyj pełnią życia ....

______________________________ terisha

dzieki wielkie :*** ze jestes za mna.. bo tak ejst duzo dziewyny gadaja a nie wiedza jak to jest naprawde jutro jak pisalam zapisuje sie do gin. a AA bede stosowala gdzies tak za miesiac bo jak narazie po tych tabletkach niemozna ... wlasciwie mi i mojemu chlopakowi sie niespieszy do sex-u po tym co sie stalo.. troszec zke jestesmy zniecheceni... ale jakos to bedzie dam rade ...
    Ostatnia edycja:
    Gość

Co Ty za bzdury wypisujesz w większości przypadków niechciane dzieci popełniają samobójstwa! ? Skąd Ty możesz to wiedzieć piszesz pracę na ten temat czy co? I przepraszam ale to nie jest chyba prawidłowa metoda farmakologiczna bo ten środek którego użyła to raczej miał inne przeznaczenie ?

A tak w ogóle to takiego typu fora nie powinny istnieć bo to jest zachęcanie do popełniania zabronionego czynu moderator powinien wnikać głębiej w tematy i jeśli są sprzeczne z prawem albo na jego granicy to najzwyczajniej powinien to kasować

Ostatnia edycja:
    Gość

20-04-2009 o 21:57, gość :

Co Ty za bzdury wypisujesz w większości przypadków niechciane dzieci popełniają samobójstwa! ? Skąd Ty możesz to wiedzieć piszesz pracę na ten temat czy co? I przepraszam ale to nie jest chyba prawidłowa metoda farmakologiczna bo ten środek którego użyła to raczej miał inne przeznaczenie ?

A tak w ogóle to takiego typu fora nie powinny istnieć bo to jest zachęcanie do popełniania zabronionego czynu moderator powinien wnikać głębiej w tematy i jeśli są sprzeczne z prawem albo na jego granicy to najzwyczajniej powinien to kasować

hahaha sorry ... nie wiem kim jestes zapewna dziewczyna.. ale powiedz mji bylas juz w takiej sytulacji.. jak ja.. bo wiesz ja jestem niepelnoletnia jeszcze.. chlopak stracil prace.. nie mieszka sam..tylko z rodzicami jeszcze..do czasu.. ja jestem 1 pierwszej kl. zawodowej.. urodzila bym przed 18 nastka.. odebrali by mi to dziecko a potem sad by stwierdzili ze nie mam warunkow do wychowywania i odebrali by mi dziecko.. pomysl troszeczke.. zostalo by ono byc moze adoptowane.. jezeli juz zostanie adoptowane i podrosnie i dowie sie ze jest adoptowane to ty sobie niewyobrazasz jaki to jest bol i cierpienie..ze to nie sa twoi biologiczni rodzice.. chyba nie wiesz co to znaczy.. mam kolegow i kolezanki ktorzy sa adoptowani badz sa w domu dziecka.. nie masz pojecia jak to boli.. i co to znaczy!!!! Wiec *** mi ze to wszystko powinno byc zabronione..etcetera..etcetera ;/;/
    Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje