Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: badanie cytohormonalne (3)

• 29-11-2009 10:33:13

Witam,
    mam skierowanie na badanie cytohormonalne. czy orientujecie jaki jest koszt tego badania i czy któraś z Was je miałam? Jak to dokładnie wygląda? Nie moge zajść w ciążę od ponad 2 lat i dlatego zlecono mi to badanie.
    Kasia

• 13-12-2009 22:51:14

haj badanie cytohormonalne jest potrzebne aby ustalic czy masz owulacje i czy nie brak ci hormonu,bez badania lekarz nie moze ci przepisac lek bo by ci zrobil krzywde,wiem bo ja juz jestem po badaniach,ogolnie nie jest drogi mnie kosztowal przeszlo 100 zl,trzeba je robic 5 razy aby mogli ustalic kiedy owulacja nastepuje i czy wogule jest,ja mam wszystko okitylko za niski mam poziom hormonu,ginekolog przepisala mi lek Duphaston,wyliczyla kiedy mamy sie starac o dziecko a kiedy brac lek i trzeba to pilnowac,my akurat mamy czas na probowanie i zobaczymy jak nam pojdzie,badanie polega na tym ze lekarz pobiera wymaz na patyczek z pochwy tak samo jak na badanie cytologii,wiec glowa do gory nic nie boli a pomoze,zycze powodzenia

• 04-02-2010 22:55:20

Ja mialam jakis miesiac temu robione badanie cytohormonalne. Prowadzone bylo ono raz w tygodniu przez miesiac, jest to bezbolesne badanie i trwa kilkanascie sekund, jezeli chodzi o interwencje lekarza. To badanie jest bezplatrne,przynajmniej ja nie musialam za to placic nie wiem kiedy sie placi a kiedy nie, pewnie zalezy to od kliniki. Dokladnie,tak zgadzam sie z osoba, ktora pisala komentarz pode mna i potwierdzam wszystko. Lekarz nie moze wydac lekarstw dopoki nie stwierdzi choroby. Dlategi badanie jest konieczne. Powodzenia!

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: skrzepy
    Witam, Mam 18 lat i od jakiegoś czasu mialam małe skrzepy we krwi, teraz przed okresem...
  • Cześć dziewczyny, proszę o Wasze wsparcie. Rok temu – wrzesień 2013r....
  • Wątek: brak okresu
    Pewnie nie jestem pierwszą która pisze o tym. Okres spóźnia mi się...
  • Witam! Złapałam infekcję intymną-lekarz przepisał mi lek Gynalgin, mam...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_lozko_bol_brzucha_panthermedia_a13817619_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockBól i obrzęk w okolicy przedsionka...
    Ostry ból, obrzęk połączone z  występowaniem guza w...
    Twoja sugestia