Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: badanie na krzepliwosc krwi i proba watrobowa (2)

• 19.10.2004 20:50:00

Witam! W poniedzialek bylam u swojej pani ginekolog i dostalam skierowanie na badanie w laboratorium krzepliwosci krwi i na probe watrobowa, z racji przyjmowanych przeze mnie tabletek antykoncepcyjnych. Moje pytanie wiaze sie z tym iz badanie to robi sie z krwi i nie wiem czy idac na to badanie powinnam byc na czzo czy nie musze, ile czekac bede na wyniki i jaki mniej/wiecej bedzie jego koszt.

ps. jakie sa prawidlowe wyniki?

z goru dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich uczestnikow forum

Ostatnia edycja: 19.10.2004 20:50:00
  • Komentator
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    19.10.2004 21:54:00

Do tego badania nie musisz być na czczo, wynik powinien być tego samego dnia, a zakres norm danego labolatorium prawdopodobnie będzie podany na wyniku, łączny koszt nie powinien być większy niż 20-30 PLN.

Ostatnia edycja: 19.10.2004 21:54:00

Dr n.med. Przemysław Binkiewicz

Zobacz inne dyskusje

• lena841
    WitamBorykam się z nawróconą infekcją grzybiczną pochwy? Leczenie...
  • Witam mam problem z pewnymi plamkami/zaczerwienieniami na penisie. Mam je od jakiegoś roku,...
  • Witam, Ostatnimi czasy odczuwałam pieczenie pochwy, świąd. Zakupiłam...
  • Jakiś czas temu zauważyłam że mam 3 wargi sromowe mniejsze. Przynajmniej tak...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/bakterie_istock_000003187348xsmall_cr-W300H200.jpgFot. iStockRzęsistkowe zapalenie pochwy
    Jest to zapalenie pochwy wywołane przez pierwotniaka –...
    Twoja sugestia