Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: BARDZO mały biust = problemy hormonalne? (103)

• BARDZO mały biust = problemy hormonalne?
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

hej ja również mam małe piersi(75A) i długo było to moją tragedią... Mam niedowagę i jest to związane z moją budową ciała(podobno).Od miesiąca biorę tabletki antykoncepcyjne cyprest i powiększyły mi się piersi ale zdaję sobie sprawę z tego,że jak przestanę brać wrócą do poprzednich kształtów...Słyszałam,że w internecie można kupić tabletki na ujędrnienie i powiększenie biustu TX-Breast,ale nie wiem czy działają i nie są szkodliwe.Podobno to suplement diety i nie mają skutków ubocznych.Może ktoś wie więcej na ich temat,albo ich używał?

Ostatnia edycja:
    Gość

czeSC!

mam 23 lata i noszę 70A i tylko dlatego, ze mniejszych miseczek nie robią :/ moja pani ginekolog powiedziała, ze mam drobną budowę ciała i to normalne. Ciekawe co ona by zrobiła, gdyby miała taki biust(a raczej nie miała go wcale), bo przy wzroscie 160 ważę 52 kilo, czyli raczej drobna nie jestem jednym słowem kicha

Ostatnia edycja:
    Gość

wiesz co może to głupie co napisze ale sprawdziła się w u moich koleżanek..

otóż: mam dwie koleżanki które również mają bardzo mały biust i od jakiegoś czas współżyją. zauważyły że ich biust jest trochę większy więc może to też jest jakieś "lekarstwo"

nie namawaim cię nie pomyśl tak proszę

pzreczytałąm maila i pomyślałam że podziele się tym co wiem

ciekawa jeste czy u innych dziewczyn też coś podobnego było..

piszcie jak coś..

pozdrawiam

Ostatnia edycja:
    Gość

brałam tabletki antykoncepcyjne i biust mi się powiększył,wypełnił a teraz przestałam je brać i znów mam małe :wniosek:powracam do tabletek!!! polecam!!

Ostatnia edycja:
    Gość
    Gość

Proponowałabym Ci rozmowę z ginekologiem i badania hormonalne - szczególnie w kierunku poziomu estrogenów - gdyż ich niedobór może spowodować m.in. niedorozwój piersi. Ważne jest, czy miesiączkujesz regularnie, czy miesiączki nie są zbyt bolesne itp. Bez porady u lekarza i badań niewiele możesz zrobić, nie istnieją żadne kremy - cud ani inne preparaty.

Ja również mam b. mały biust i ciąża oraz karmienie nic tu nie zmieniło.

Pozostało pogodzenie się z faktem albo.. operacja plastyczna.

Ostatnia edycja:
    Gość

Witam Was moje 'bezbiuścia" . Mam 20 lat i też mam mikro biust (różnicy 5 cm) ! Nie zdawałam sobie sprawy, że taki problem ma aż tak wiele z nas. Wszystkim tym, które się wstydzą rozebrać biustonsz przed facetem, radzę, żeby się na to odważyły. Ode mnie jeszcze żaden nie uciekł ( z tego powodu), a to faktycznie dodaje nieco pewności siebie Wybieram się za niedługo do ginekologa, bo chciałabym zbadać sobie poziom hormonów...

Nie oszukuję się, że jeszcze mi moje orzeszki urosną, ale słyszalam, że jak sie nosi za mały cyckonośnik (np ktoraś ma 75 pod biustem to powinna nosić 70) to mogą się nieco "wyciągnąć". Głowa do góry dziewczyny, damy radę !

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje