Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: biały, mleczny śluz z pochwy po stosunku (5)

• 13-08-2010 14:44:25

Hej dziewczyny. Mam do Was takie pytanie:
    Niedawno uprawiałam sex z moim chłopakiem . Po stosunku zauważyłam, że z mojej pochwy wydobywa się gęsty biały, mleczny śluz, było go dośc dużo, ponieważ dodatkowo okrył też penisa mojego faceta.
    Przestraszyłam się, że może to sperma, ale sprawdziłam, że płyn ten nie jest ciągnący, a prezerwatywa nie jest pęknięta... po prostu ma konsystencję gęstego mleczka do ciała.
    Nie wiem co o tym myślec, ponieważ współżyliśmy podczas końcówki moich dni płodnych. Czy to może byc z tym związane? A może jakimś cudem zaszłam w ciąże? Nie wiem, co o tym myślec. Pochwa mnie nie swędzi, więc to nie grzybica, nawet nie mam objawów grzybicy. Płyn ten nie pachnie brzydko, jest dosłownie biało-mleczny, nie żółty, nie brązowy. Macie jakieś pomysły?
    Nigdy wcześniej tego nie miałam.

• 10-12-2010 14:33:37
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 18-02-2013 21:38:04
  • 14-10-2013 23:23:45
  • 14-12-2013 14:47:27
    Gość 2010-08-13 14:44:25

Hej dziewczyny. Mam do Was takie pytanie:
    Niedawno uprawiałam sex z moim chłopakiem . Po stosunku zauważyłam, że z mojej pochwy wydobywa się gęsty biały, mleczny śluz, było go dośc dużo, ponieważ dodatkowo okrył też penisa mojego faceta.
    Przestraszyłam się, że może to sperma, ale sprawdziłam, że płyn ten nie jest ciągnący, a prezerwatywa nie jest pęknięta... po prostu ma konsystencję gęstego mleczka do ciała.
    Nie wiem co o tym myślec, ponieważ współżyliśmy podczas końcówki moich dni płodnych. Czy to może byc z tym związane? A może jakimś cudem zaszłam w ciąże? Nie wiem, co o tym myślec. Pochwa mnie nie swędzi, więc to nie grzybica, nawet nie mam objawów grzybicy. Płyn ten nie pachnie brzydko, jest dosłownie biało-mleczny, nie żółty, nie brązowy. Macie jakieś pomysły?
    Nigdy wcześniej tego nie miałam.

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: ciaza
    Witam, chciałam zapytać czy jeżeli współżyłam 6 listopada(...
  • sanka78
    Witam mam 36lat jestem w 12 tygodniu ciąży przed ciążą miałam...
  • Witam.Otóż mam problem. Tydzień temu 08.11.2014 pierwszy raz uprawiałam...
  • Od ponad roku zazywam Yasmin (wczesniej zazywalam Yaz, ale mialam dlugotrwale krwawienia). Do...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MYA17827_kobieta_laptop_kominek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWpływ menopauzy na starzenie się skóry
    Estrogeny uczestniczą w wielu zjawiskach immunologicznych...
    Twoja sugestia