Zaloguj
Reklama

Forum: Tarczyca choroby i jej leczenie

Temat: bielactwo jest uleczalne w 100 % (11)

• bielactwo jest uleczalne w 100 %
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

Witaj Aśka
    Czy możesz powiedzieć coś więcej o tym specjaliście, jak kosztowna jest ta kuracja, w jaki sposób leczy...dziękuję bardzo pozdrawiam Asia

Gość
    Gość
    Gość

Ja stosuje taka terapie tzw bierna tzn w poradni AFPV leczenia bielactwa kupuje dermotan taki tonik co kamufluje moja biale plamy . Jest wygodny bo trzyma sie pare dni wsiaka w skore wiec nie brudzi no i nie niszczy tego pigmentu co mam jak samoopalacz. Teraz jak bylo slonce smarowalam sie nim na cale cialo dlonie i twarz zeby skorzystac nareszcie z lata. I spedzilam udane wakacje
    Mozna zamowic tonik dermotan i na to krem dermotan jak ktos ma sucha skore np od tarczycy czy cos.
    Ja juz nawet nie dzwonie tylko wysylam sms i dostaje go za pobraniem pocztowym. Sms wysylam na 663486162.
    Ja czuje sie swobodnie i jestem teraz otwarta na ludzi ale w przyszlosci jak bede miala wiecej czasu to zdecyduje sie na UVB 311
    Co byscie tu nie wypisywali o sposobach leczenia to ja wiem ze tylko UVB naprawde leczy bo moj brat leczyl sie w tej poradni UVb i jest wyleczony. Mial daleko ale dojezdzal i teraz mS SPOKOJ. a DERMOTAN I TAK MI SIE PRZYDA NAWET JAK JUZ SIE WYLECZE BO CENOWO JEST NIENAJGORZEJ A TAK TRZYMA SIE I WYROWNUJE KARNACJE ZE LUDZIE MYSLA ZE taka sie urodzilam. Dlatego go sie uczepilam. Poczulam co to znaczy podobac sie.

Gość

Gdzie można kupić ten dermotan? Nigdzie nie mogę znaleźć

Gość

No to nie wiem jak szukasz bo w internecie latwo znalezc ich adres

Gość
    Gość

Ja uzywam ten dermotan Tonik od ponad dwoch lat Tez nabywam go w poradni leczenia bielactwa AFPV w Warszawie zamawiajac mailem na ich adres firmowy AFPVvarsovie@gmail.com
    pisze co i ile chcezamowic, podaje moj adres tak by poczta mogla mi przyslam i nr tel kontaktowy dla poczty w razie cos Nigdy jeszcze sie u jich nie leczylam bo uznalam ze ta metoda dermotanem mi zupelnie wystarcza plam nie widac a o to przeciez nam chodzi Mi przynajmniej

Gość

Może orientujecie się jaki jest koszt dermotanu w AFPV.

Zobacz inne dyskusje