Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: blagam o pomoc (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    10-01-2008 14:17:00

witam mam pytanie bardzo dla mnie wazne bo naprawde zaczelam sie juz niepokojic

od dwoch miesiecy(niecalych) biore ponownie bo kiedys juz bralam i to ponad dwa lata microgynon 21.po skonczeniu jednego opakowania nie zrobilam przerwy i zaczelam odrazu drugie i wszystko bylo by w porzadku gdyby nie to ze plamie od 2 tygodni i nie wiem dlaczego.napoczatku plamienia byly ubogie o zabarwieniu rozowym i prawie niewidoczne ecz z czasem staly sie silniejsze i brunatno bordowe tak jakbym miala okres lecz jestem w srodku 2 opakowania i to nie mozliwe.nic mnie nie boli tylko te plamienia.plamienia sa codziennie i wygladaja jak koncowka okresu(sa geste i ciemne)przepraszam z gory za slownictwo ale chce to dokladnie wytlumaczyc. nie wiem co mam zrobic. czy to normalne ??nigdy tak nie mialam:/ i nie wiem co myslec a do lekarza ide dopiero za 2 tyg.prosze o jakas rade co to moze byc??i czy to normalne??

Ostatnia edycja: 10-01-2008 14:17:00

magda

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    12-01-2008 21:19:00

Witaj

Przez pierwsze trzy miesiace przyjmowania leku plamienia mogą się pojawiać. Jest to wynik przystosowywania się organizmu do zmian steżeń hormonów. Jeżeli bedą się one nadal utrzymywały lub stanowią dyskomfort to porozmawiaj z lekarzem o możliwości zmiany preparatu.[addsig]

Ostatnia edycja: 12-01-2008 21:19:00

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• misiab300
    Witam,od pewnego czasu pojawila mi sie gulka na jednej sciance pochwy... Nie powiem ale zaczelo...
  • pturek
    Witam,Proszę o pomoc! Niecały miesiąc temu miałam uczucie swędzenia i...
  • basiagniezno
    Witam,W miejscu intymnym, na wargach sromowych oraz u wejścia do pochwy czasami robią...
  • kamilap95
    Witam. Miesiaczka spoznila mi sie az 9 dni. Przez pierwsze trzy dni odczuwalam bol pochwy a...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/tetnica_krew_panthermedia_a26711342-W300H200.jpgFot. PantherstockKomórki macierzyste krwi pępowinowej...
    Krew pępowinowa to krew, która po urodzeniu dziecka i jego...
    Twoja sugestia