Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: ból jajników ??? (5)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    09-10-2009 12:00:09

hej dziewczyny wiecie może czym spowodowany jest ból jajniów czy so przez jajeczkoanie może tak boleć

• 11-10-2009 15:19:34

Przyczyny bólu jajników mogą być różne np. mogą być spowodowane po prostu jajeczkowaniem, oznaczać mogą zbliżającą się miesiączkę, ból może też oznaczać coś poważniejszego np. torbiel, u mnie tak było dlatego odpowiem na wszelkie pytania związane z torbielami jajników;w. Koniecznie udaj się do lekarza ginekologa, a na razie kiedy bardzo boli polecam no-spe.

• 04-11-2009 15:15:01

hej, ja mam juz dlugi czas tak ze po miesiaczce kilka dni bola mnie jajniki i tak mnie sciska tam mocno, nie wiem co to moze oznaczac ide nie dlugo do lekarza bo nie wytrzymam tak dlugo kto wie czym to moze byc spowodowane. usg mialam robione i wyszlo wszytsko w porzadku. 17 pazdziernika mialam miesiaczke normalna a 20 juz bolaly mnie jajniki. Pomozcie mi prosze

• 21-11-2009 15:33:09

jakiś tydzień po okresie zaczęły mnie boleć jajniki, nie bardzo, lecz je czuję ... moj okres wygladał troche nietypowo poniewaz trwał tylko 4 dni ( moze to przez to ze odstawiłam pigułki antykoncepcyjne) dodam ze dzień przed okresem współżyłam z chłopakiem z zabezpieczeniem, ale przed tym włożył członek na chwile do pochwy bez prezerwatywy ( ale oczywiscie bez wytrysku )
    'jaki może być powód takiego promieniowania w okolicach jajników ? chyba mogę wykluczyć ciąże ?

napomnę ze jakis rok temu mialam podobne odczucia z powodu zapalenia. Ale teraz martwię się o to coś gorszego - o ciążę. Pomóżcie, mam się niepokoić ?

• 21-11-2009 18:21:44
    hej nie masz sie czym niepokoic, bol jajnikow to nie zaraz ciaza jestem pewna ze to mozesz wykluczyc poniewaz ja z chlopakiem kochamy sie zawsze bez zabezpieczenia dotad az on poczuje ze dochodzi wtedy ja naklada a przeciez wczesniej troche spermy wylatuje lecz ja nigdy nie zaszlam w ciaze przez to, plemniki musza byc silne zeby przebyc droge az do komorki a te ktore wyplywaja podczas stosunku nie sa najlepszymi na zaplodnienie Ja tez mam od 5 miesiecy takie bole jajnikow po okresie a raczej bole podbrzusza bardziej. Mialam robione usg i wszystko wyszlo ok ale niestety mam nadzerke i tobie tez radze isc do lekarza bo tego niestety nie mozna tak zostawic poniewaz nieleczona prowadzi do raka szyjki macicy
    POZDRAWIAM I RADZE ISC DO LEKARZA

Zobacz inne dyskusje

• Ratunku poprzednio wspolzylam z partnerem podczas miesiaczki miesiąc pózniej...
  • Paulinaaaa
    Witam, mam 18 lat i od jakiś 3 tygodni nie mogę wyleczyć grzybicę pochwy, (...
  • Od jakiegoś czasu leczę się na grzybicę pochwy, wcześniej miałam...
  • Cześć dziewczyny, proszę o Wasze wsparcie. Rok temu – wrzesień 2013r....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/lekarz_kobieta_mezczyzna_szpital_panthermedia_4044827_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockGlejaki
    Glejaki mózgu zaliczane są do pierwotnych...
    Twoja sugestia