Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: ból łechtaczki (4)

• 23-08-2005 20:20:00

Od roku moja kobieta odczuwa podczas jakiegokolwiek dotyku ból, kłucie w łechtaczce. Oprucz sexu uniwmżliwia to normalne funkcjonowanie, ból z czasem sie zwieksza doprowadzajac do tego ze nawet podczas mycialub przypadkowego dotkniecia boli. Lekarze ginekolodzy nie stwierdzoli zadnych chorób ani zmian fizycznych, zkierowali za to na badania wszelkiego typu np. do neurologa, endokrynologa itp. jednak lekarze nic nie stwierdzili i rozkładają ręce, prosze o pomoc, gdyz moja kobieta ogromnie cierpii

Ostatnia edycja: 23-08-2005 20:20:00
  • 25-10-2007 13:36:00

23-08-2005 o 20:20, gość :

Od roku moja kobieta odczuwa podczas jakiegokolwiek dotyku ból, kłucie w łechtaczce. Oprucz sexu uniwmżliwia to normalne funkcjonowanie, ból z czasem sie zwieksza doprowadzajac do tego ze nawet podczas mycialub przypadkowego dotkniecia boli. Lekarze ginekolodzy nie stwierdzoli zadnych chorób ani zmian fizycznych, zkierowali za to na badania wszelkiego typu np. do neurologa, endokrynologa itp. jednak lekarze nic nie stwierdzili i rozkładają ręce, prosze o pomoc, gdyz moja kobieta ogromnie cierpii
    Ostatnia edycja: 25-10-2007 13:36:00
  • 25-10-2007 14:18:00

jesli lekarze wykluczaja somatyczne przyczyny takiego stanu to prawdopodobnie oznacza ze ten bol jest w jej psychice. trudno to wyjasnic... to nie jest tak ze ona sobie ten bol wymyslila. po prostu jest cos w jej psychice co sprawia ze ona odczuwa bol chociaz faktycznie on nie istnieje.

uwierz mi ze nie jest jedyna osoba z takim problemem. wiele kobiet odczuwa jakies dolegliwosci w obrebie pochwy chociaz nie ma dla tych dolegliwosci wyjasnienia.

zwykle zaleca sie konsultacje z sexuologiem.

pozdrawiam

Ostatnia edycja: 25-10-2007 14:18:00
  • Reklama

• 14-06-2009 23:24:00

Możesz poczytać o clitorodynii (to jest wariant vulvodynii) http://vulvodynia.pl/cialo/vulvodynia-wlasciwa/

Ostatnia edycja: 14-06-2009 23:24:00

Zobacz inne dyskusje

• beemka
    Od wielu miesięcy wychodzą mi w posiewach liczne pałeczki kwasu mlekowego, w...
  • Mam pytanie mam wkładkę mirenę do 29 stycznia 2015r minie 5 lat jak długo...
  • wczoraj zażyłam tabletki wczesnoporonne i wystąpiło krwawienie albo bardzo...
  • Wątek: grudki
    mam pewien problem ostatnio na bieliźnie zauważyłam(blado) zielono -białe...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/juf15002_kobieta_ciaza_dom_ogrod_szczescie_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesBól spojenia łonowego.
    Ból w obrębie spojenia łonowego spowodowany jego...
    Twoja sugestia