Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: Bol piersi po okresie (4)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    07-05-2011 09:11:38

Hej dziewczyny. 11 dni temu mialam okres. Jak zwykle bolaly mnie piersi. Jedyne co bylo dziwne w tym okresie to to ze bylam jak chodzaca burza. Humor mialam straszny i sie wyzywalam na kazdym kto sie napatoczyl. Okres minol a moje piersi bola z dnia na dzien coraz bardziej. Jestem juz 11 dni po @ i dzisiaj to juz ich dotknac nie moge., Sa nabrzmiale jak przed okresem i mam te zylki takie widoczne.No i humor tez mi zostal ale teraz juz nie tyle zla i nerwowa jestem co placzliwa. Jak uwazacie co to moze byc ?? bo ja juz nie wiem sama co myslec......

mozliwa jest ciaza ?? zmiany hormonalne ??

Dodam ze zbijam prolaktyne bromengonem ale z tego co mi wiadomo to powinno wykluczyc bole piersi nawet w trakcie miesiaczki a co dopiero po....tak mi mowil lekarz..... Co Wy na to ???

• 13-11-2011 11:02:20

Witam. Mam dokladnie ten sam problem. Prosze o odpowiedz. Nie biore zadnych lekow hormonalnych. Miesiaczkuje w miare regularnie, max 2dni spoznienia. Ostatni okres byl bardzo dziwny. Zawsze meczy mnie 8 dni, teraz byl dokladnie polowe krotszy. Brzuch bolal mnie zawsze 3dni, ostatnio 1. Przed okresem bolaly mnie piersi, vol powinien minac 2_3dni okresu jednakze jestem w 10dc i nadal bola. Caly czas tak samo. Poczytalam na necie ze moze to oznaczac ciaze. Moglo dojsc do zaplodnienia wiec zrobilam test (nie wiem czy istotne jest to ze nie rano a wieczorem, po uprzednim spozyciu sporej ilosci pepsi) wyszedl negatywnie. Ostatnio mialam tez zaparcia i bylam rozdrazniona. Tak jak wspomnialam_test negatywny.

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    13-11-2011 19:00:29

bol piersi moze pojawiać się równiez przy wysokim progesteronie

Image
    http://enpr.pl/lena28
  • Początkująca
    14-11-2011 11:55:01

W moim przypadku byla to Hania Jestem w 8 miesiacu ciazy i jestem przeszczesliwa Na forum pisalam 7 maja, dwa tygodnie po tamtym dziwnym okresie, pokolo 12 maja test wyszedl mi pozytywny ale z bardzo jasna kreska, okolo 20 maja juz bylo pewne ze to ciaza.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• blizna
    Od lipca mój cykl trwa dłużej niż 30 dni, w lipcu-35,w sierpniu-32,...
  • brigettpomorskie
    Potrzebuję pomocy mam 24 lata od marca zabezpieczam się poprzez wkładkę...
  • onazrozpaczona
    Witam,jestem w 25 tc, ok miesiąca temu zauważyłam w okolicy łechtaczki...
  • kika1989
    Wątek: Szukam rady.
    Witam. Chciałabym prosić o radę. Ostatni okres miałam 09.09. Dzisiaj...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mon014085_badanie_invitro_strzykawka_proba_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZiarnica złośliwa w ciąży -...
     Nadal nie jest jasna przyczyna rozwoju ziarnicy, ale...
    Twoja sugestia