Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Brak miesiączki + negatywny test x2 + bolące sutki (13)

• 07-09-2011 00:56:56

Witam

Mam dosyć regularne miesiączki co 28,29 dni. 4 wrzesnia powinnam dostać okresu. Kilka dni wcześniej pojawiła mi się biała wydzielina, która była wewnątrz i nie przyjemnie pachniała. Występowało przy tym swędzenie i dyskomfort. Zrobiłam dzisiaj test ciązowy z porannego moczu, który wyszedł negatywnie.Od wczoraj biorę Gynalgin, który dostałam od lekarza rodzinnego poniewaz moja wizyta u ginekologa zaplanowana jest dopiero za tydzień, lekarz rodzinny stwierdził, że mogą to być drożdże.Wczoraj pobolewał mnie brzuch, byłam rozdrażniona.
    Współżyłam ostatnio przez stosunek przerywany. Okres nie opóźniał mi się aż tak i nie wiem co się dzieje. Czy okres mógł się opóźnić przez ten biały, gęsty śluz? a może jestem w ciąży? Czy powinnam przyjmować Gynalgin jeśli dostanę okresu? Ile może mi się opóźnić okres? Wiem, że nie powinno się stosować w trakcie miesiączki, ale jeszcze narazie jej nie mam. Testy ciążowe daj 99% odpowiedzi, ale nie wydaje mi się poza tym przy dotyku piersi, mam wrazliwe sutki na dotyk od dzisiaj .. powod? nie mam pojecia. Nigdy wczesniej nie bolaly mnie tak sutki. Czy moga to byc zaburzenia hormonalne?żeby to była ciąża, skoro mam takie objawy.

Okres powinnam dostać w niedzielę.

Dziękuję za odpowiedź

• 07-09-2011 08:03:51

Wlasnie zrobilam test i wyszedl negatywny

• 07-09-2011 10:00:47

ktos odpowie???

• Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    07-09-2011 13:49:30

3-4 dni opóźnienia to jeszcze nie jest tak dużo. Jeżeli test wyszedł negatywny to raczej nie ciaża.
    Ale mimo wszystko ginekolog rozwieje wszelkie wątpliwosci za tydzień.
    Na czas gdy pojawi się okres należy zaprzestać kurację Gynalginem. Potem dalej kontynuować.

Image

Image
  • 08-09-2011 15:54:08

No i wszystko jasne, ginekolog po zbadaniu stwierdzil ze nie mam rozpulchnionej szyjki i ze jest twarda i w ciąży nie jestem. Przepisał mi maść i Orgametril 2x dziennie przez 5 dni. Spodziewana miesiączka ma być ok 15.09

• 15-09-2011 15:21:34

W poniedzialek przestalam brac Orgametril. Dzisiaj powinnam dostac okresu, robilam kolejne testy i wyszly negatywnie. Od wczoraj mam lepki rzadki sluz. Co jesli nie dostane okresu?

Zrobilam chyba juz 5 testow i wszystkie wyszly tak samo czyli negtywnie - moga az tak przeklamywac???
    Okresu nie mam juz o 4 wrzesnia

• 15-09-2011 15:29:45

Badanie ginekologiczne bialam palpacyjne czy po tym na 100% mozna okreslic brak ciazy? To badanie mialam 7 wrzesnia czyli 3 dni po spodziewanej miesiaczce

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    15-09-2011 18:04:58

Co do testów,to nie trać pieniędzy na te z moczu,idź do lekarza po skierowanie na badanie krwi w kierunku ciąży jeśli ją podejrzewasz.Ciągnący śluz nie zawsze świadczy o ciąży mogą to też być teraz dni płodne.
    Na wywołanie okresu powinnaś dostać duphaston.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
    Image
    [/url]

Image

• 15-09-2011 18:24:58

Bralam Orgametril a to chyba to samo dzialanie. No ok ale skoro daja 99% skutecznej odpowiedzi ? a po takim czasie mysle ze cos by wyszlo. Z kolei lekarz stwierdzil ze w ciazy nie jestem po zrobieniu badania palpacyjnego ale czy to wystarczy?

• Komentatorka
    15-09-2011 18:35:43

Ja przy pierwszej ciąży robiłam 5 testów-wyszły negatywne,lekarz też mnie badał ale nic nie wyczuwał,więc dał mi skierowanie na usg...gdzie się okazało że 11 tydz.ciąży. Przy drugiej test wyszedł mi już w dniu spodziewanej miesiączki więc to nie ma reguły.
    Może usg dopochwowe by się przydało,jeśli nie potwierdziło by ciąży to chociaż lekarz sprawdzi co się dzieje.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
    Image
    [/url]

Image

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: brak okresu
    Pewnie nie jestem pierwszą która pisze o tym. Okres spóźnia mi się...
  • Witam! Od lutego 2013 roku stosowałam Yasminelle jednak z racji tego ze mialam problemy ze...
  • Cześć dziewczyny, proszę o Wasze wsparcie. Rok temu – wrzesień 2013r....
  • Witam,chciałabym odstawić pigułki wraz z końcem opakowania. Czy w takim...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/HMN03015_kobieta_odpoczynek_ciaza_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesSuchość pochwy wywołuje… suchość w...
    Suchość w ustach – zdarza się częściej niż myślisz!...
    Twoja sugestia