Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: brak mięśniówki po po cesarskim cięciu (1)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    21.10.2006 13:14:00

Witam-byliśmy z żoną w klinice w szczecinie na kontrolnym badaniu echa serca i pozostałych badaniach dziecka w brzuszku -żona jest w 20 tyg ciąży,gdyż u nas w koszalinie niestety takich możliwosci nie ma-lekarz najpierw wykonał wszystkie kontrolne badania a później na życzenie żony zbadał jej ranę po cesarskim cięciu z przed 2l i 2m gdyż trochę się tym martwiła bo odczuwała w tym miejscu bóle-okazało się że lekarz po badaniu usg-3d-stwierdził że w odległosci 2cm od ujscia wewnętrznego na długości 4cm nie uwidoczniono mięśniówki pomiedzy scianą pęcherza moczowego a jamą macicy i zalecił skierowanie do szpitala...żona idzie leżeć do porodu-jakie są relne zagrożenia w tej sytuacji?jakie są możliwości i miejsca w Polsce gdzie można tą sytuację kontrolować by żonie i dziecku nic nie zagrażało?i czy lekarz osobisty nie mógł tego wcześniej zobaczyć na kontrolnym usg-proszę o opinię-z góry dziękuje za porady-krzysiek

Ostatnia edycja: 21.10.2006 13:14:00
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• xxxdela
    Witam, moje cykle trwają mniej więcej 30-31 dni. Teraz już jestem w 32 dniu cyklu...
  • wioleta1987
    jestem 6 tyg po stracie dziecka poronienie nastąpiło 15.07.2014 okresu nadal nie...
  • gillettex3
    Mam kilka pytań odnośnie preejakulatu a mianowicie:- tylko preejakulat...
  • niewiedzaca11
    Witam. Mam taki problem, że spóźnia mi się okres. Nigdy nie miałam go...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/KBY03006_dziecko_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTechniki wspomaganego rozrodu –...
    Inseminacja jest najprostszą z technik wspomaganego rozrodu....
    Twoja sugestia