Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: brak okresu, czym spowodowane? (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    23.08.2012 10:40:53

Witam.
    Martwie sie jednym, czemu jeszcze nie dostalam okresu. Wiem, mam jeszcze czas, bo mam dopiero 15 i moge dostac jeszcze w przeciagu 3 lat, ale mimo wszystko mnie to niepokoi. Od jakis 4 lat z mojej pochwy wydobywa sie sluz, jest on bialy, wiec raczej to normalne, ale to tak dlugo juz trwa i jest troche obrzydliwe moim zdaniem. Przez to brzydze sie i wstydze swojej waginy. Moje martwienie sie jest spowodowane jednym, ze 5 lat temu zostalam zgwalcona i czy to moze miec teraz wplyw na moj rozwoj. Czy rowniez na to wszystko moze miec znaczenie, ze ponad miesiac temu uprawialam seks ze swoim chlopakiem? No raczej nie, przeciez zabezpieczalismy sie. Zaraz bedzie cos w tym stylu "Masz dopiero 15 lat. a juz seks uprawiasz?!" To akurat jest moj wybor, ale nie po to tu pisze. Mam rowniez niedowage, nie jakas duzo, bo tylko 2/3 kilo, ale czy nawet t 2/3 kilo maja wplyw na miesiaczke? Mimo wszystko nie moge przytyc. Ze swoim problemem powinnam pojsc do lekarza, ale jakos sie boje.. nie wiem czemu, ale boje sie. Wszyscy moi bliscy mnie wspieraja, ale nie chce isc do lekarza.. wiec w czym lezy moj problem?

• Ekspert na forum
    piątek 07:26:29

Pierwsza miesiączka zwykle występuje między 10 a 16 rokiem życia, zatem jeszcze może się pojawi. Mimo wszystko myślę, że dobrze byłoby zgłosić się na badanie kontrolne do endokrynologa dziecięcego, żeby wykluczyć choroby, które mogą powodować opóźnienie miesiączkowania.

T. Markowski - Lekarz Medycyny
    Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• aga2104
    Witam,Ostatnio pieściłam się z chłopakiem po czym on miał lekko mokre...
  • razor132
    A wiec uprawialismy sex z moja dziewczyna 23.08.2014 dzien lub dwa przed stosunkiem skonczyl sie...
  • toutenotre
    Mam nieregularne miesiączki, w tym miesiącu okres spóżnia mi się...
  • kamil69
    Witam! wczoraj kochałem się z moją Dziewczyną ale przed wytryskiem jej...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/Ex_M10_Pregnancy_Couple-3_kobieta_mezczyzna_ciaza_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPłyn owodniowy – jak ważna jest jego...
    Mało która kobieta ciężarna zastanawia się nad tym, jak...
    Twoja sugestia