Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Brązowe plamienie zamiast krwawienia z odstawienia (3)

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    03.03.2013 18:09:56

Czy podczas pierwszych miesięcy zamiast krwawienia w 7 dniowej przerwie może wystąpić jedynie delikatne, brązowe plamienie i czy nie oznacza ono nic niepokojącego?

• Ekspert na forum
    04.03.2013 06:45:27

Brązowe plamienie zamiast normalnego krwawienia z odstawienia może towarzyszyć zaburzeniom hormonalnym związanym ze stosowaniem antykoncepcji. Czasami może wynikać ono z doboru tabletek, zawsze jednak trzeba wykluczyć na wszelki wypadek przyczyny organiczne plamień.

T.Markowski - lekarz

Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

• 04.03.2013 06:54:19

To dopiero moje pierwsze opakowanie i pierwsza przerwa.. Slyszalam ze po pierwszym miesiacu krwawienie moze w ogole nie wystapic. Czy mam potraktowac plamienie jako to krwawienie czy uznac ze nie przyszlo ?

Wikia2305

Zobacz inne dyskusje

• Przeczytaj komentowaną treść: Wkładka domaciczna i jej...
  • Wątek: Daylette
    Właśnie gin przepisał mi daylette, to moje pierwsze tabletki anty, mam...
  • Witam,chciałabym zacząć pić czystek, jednak obawiam się, że...
  • werka74
    Hej, od 2 lat zażywam regularnie tab. Midiana. "Okres" dostaję zawsze w 4 dniu...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/1832926_tabletka_witamina_kalendarz_cykl_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesAneks Nr 1 do rekomendacji PTG w...
    Aneks Nr 1NIEPOWODZENIA W TRAKCIE STOSOWANIA...
    Twoja sugestia