Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Antykoncepcja

(4)

Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Temat: Brązowe plamienie zamiast krwawienia z odstawienia (3)

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    03-03-2013 18:09:56

Czy podczas pierwszych miesięcy zamiast krwawienia w 7 dniowej przerwie może wystąpić jedynie delikatne, brązowe plamienie i czy nie oznacza ono nic niepokojącego?

• Ekspert na forum
    04-03-2013 06:45:27

Brązowe plamienie zamiast normalnego krwawienia z odstawienia może towarzyszyć zaburzeniom hormonalnym związanym ze stosowaniem antykoncepcji. Czasami może wynikać ono z doboru tabletek, zawsze jednak trzeba wykluczyć na wszelki wypadek przyczyny organiczne plamień.

T.Markowski - lekarz
    Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

• 04-03-2013 06:54:19

To dopiero moje pierwsze opakowanie i pierwsza przerwa.. Slyszalam ze po pierwszym miesiacu krwawienie moze w ogole nie wystapic. Czy mam potraktowac plamienie jako to krwawienie czy uznac ze nie przyszlo ?

Wikia2305

Zobacz inne dyskusje

• i11
    Wątek: plamienie
    Witam, kilkanaście dni temu zmienilam tabletki antykoncepcyjne na inne po ok 10 dniach...
  • Witam, omyłkowo wzielam tabletkę na dzien przed okresem gdyz zobaczylam plamienia,...
  • Czekoladek
    Witam wszystkich!Sytuacja wygląda tak:Zaczęłam nowy blister od środy....
  • mrunia
    Witam, mój problem dotyczy przedawkowania tabletek antykoncepcyjnych. Normalnie tabletki...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MON148130_kobieta_usmiech_zadowolenie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWkładka wewnątrzmaciczna - informacje...
    Przeciwwskazania do założenia wkładki antykoncepcyjnej można...
    Twoja sugestia