Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Brązowy śluz a teraz brak okresu?Pomozcie! (3)

• 07.07.2009 17:10:00

W połowie cyklu mialam 3dniowy brązowy śluz,mieszaczkuje od 3lat w miarę regularnie,dzisiaj jest 37cykl i brak okresu,czy mam sie martwic,strasznie sie boje.Z chłopakiem kochałam sie ale bezpiecznie i raczej to nie możliwe.Co to może być?Pomóżcie

Ostatnia edycja: 07.07.2009 17:10:00
  • 07.07.2009 23:02:00

możliwe że to ciąża, najpierw ją wyklucz, bo żadna antykoncepcja nie daje 100%, radzę zrobic test ciążowy . Jak wyjdzie negatywny to idź do ginekologa bo tu nikt nie jest lekarzem żeby stwierdzic co dokladnie ci jest....

pozdrawiam

Ostatnia edycja: 07.07.2009 23:02:00
  • 13 Sierpień 14:48:20

Ja mam podobny problem, brak miesiaczki i brazowy sluz dzis bylam u ginekologa wykryla pecherzyk na macicy i wykluczyla ciaze. Ginekolog dala mi skierowanie na badanie krwi poniewaz podejrzewa raka Radze wszystkim osoba z tym problemem isc jak najpredzej do ginekologa powodzenia.

Zobacz inne dyskusje

• mój problem polega na tym, że baaaardzo śmierdzi mi z pochwy. Jak siedzę...
  • arleta.b1
    Witam. Jestem po menopauzie. Od 3-ch lat cierpię z powodu dolegliwości miejsc...
  • witam. na jednej z moich warg sromowych pojawily sie dwie malenkie brodawki, przypominające...
  • Wątek: Dziwne guzki
    Cześć, jakiś czas temu zauważyłam dziwne grudki, guzki, sama nie wiem...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0068999_mezczyzna_okulary_badanie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZastosowanie zjawiska...
    Wykorzystanie zjawiska fotodynamicznego w medycynie przyniosło w...
    Twoja sugestia