Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: brązowy śluz (maź) z pochwy ??? (3)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    21-02-2005 10:20:00

MAm taki problem czasami występuję u mnie wydzielina w postaci brązowego śluzu takiej mazi brązowej, zwykle zaraz po miesiączce (lub kilka dni po) lub bardzo rzadko po stosunku (przy użyciu prezerwatywy), wydzielina czasami jest dość duża i muszę zakladać podpaskę żeby nie poplamić majtek. Objawy te występują żadko raz na pół roku czasem 2 razy na pół roku. Miesiączkowanie odbywa się u mnie normalnie żadnych problemów. Proszę o radę co mam zrobić czy to jest normalne czy może jestem na coś chora. Mam 21lat.

Ostatnia edycja: 21-02-2005 10:20:00
  • Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    21-02-2005 16:22:00

Jezeli wystepuje zaraz po miesiaczce, to tak po prostu moze byc--resztki krwi miesiecznej mieszaja sie wtedy ze sluzem i moze ona juz wtedy byc taka wlasnie brazowa

Musisz sie jednak poobserwowac pod katem objawow stanu zapalnego pochwy- bóle podbrzusza, upławy, swiąd, pieczenie, bo czasem przy stanach zapalnych tak moze byc.

Jezeli pojawia sie po stosunku--przyczyna moze byc on sam ( jesli dosc agresywny) lub tez nadzerka cześci pochwowej( ta mozna stwierdzic w badaniu ginekologicznym we wziernikach). Nadzerka na skutek urazu mechanicznego moze wtedy lekko pokrwawiac.

wiola

Ostatnia edycja: 21-02-2005 16:22:00

dr n.med. Wioletta Rozmus-Warcholińska

Ekspert medforum.pl

• Reklama

• Początkująca
    17-01-2008 10:56:00

Cześć. Mam podobny problem. To znaczy wystąpiła u mnie dziwna wydzielina. Jak zwykła śluzowa ale o kolorze brązowawym. Wystąpiła w środku cyklu(tj przy owulacji) może jeden dzień przed, więc nie są to "resztki" okresu. jak pierwszy raz się pojawiło do okresu miałam jeszcze 2 tygodnie, leci juz kilka dni czy to może być coś poważnego? Kiedyś mi się już zdarzyło takie coś kiedyś ale to raz na rok i leciało 2 dni a nie tak długo to nie przejmowałam się tym i nic z tym nie robiłam.

Ostatnia edycja: 17-01-2008 10:56:00

Mysza

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• mania93
    Witam Od kilku tygodni zauważyłam pewien problem związany z moimi piersiami. Na...
  • paulina2809
    Cześć, wczoraj podczas stosunku z chłopakiem zsunęła nas się...
  • WitamMojego partnera jakis czas temu ugryzl klesz, mial oczywiscie rumien, bral atybiotyk,...
  • marta1798
    Witam. Współżyłam z chłopakiem 18 października i byłam...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_brzuch_ciaza_2_panthermedia_a6207952_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockAlergie w ciąży
    Zagrożenie pojawia się w przypadku astmy, bowiem może dojść do...
    Twoja sugestia