Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Wstydliwe dolegliwości

(4)

Wszystko o co wstydzisz zapytać Twojego lekarza.

Temat: brzydki zapach (7)

• 28.06.2013 11:30:22

Mój problem polega na tym, że od jakiegoś tyg. jak wstaję rano to od razu czuję ten dziwny zapach wydobywający się z miejsc intymnych, pomimo tego, że wieczorem dokladnie się umyłam. Skąd taki problem, jak wczesniej go nie było, co można z tym zrobić, muszę iść do gin bo niedawno byłam.

• Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    29.06.2013 13:26:16

To może być początek infekcji bakteryjnej i warto byłoby, jak zawsze w takich sytuacjach, problem skonsultować z ginekologiem. Jesli to infekcja to dostaniesz jakoś lek, prawdopodobnie dopochwowy i po sprawie. Zabezpieczaj się przed nawrotami infekcji np. stosując probiotyki, ja biorę od ładnych kilku miesięcy provag i pomaga.

• 01.07.2013 10:09:32

To może być wynik zaburzeń hormonalnych, zmniejszonej ilości bakterii mlekowych w pochwie (po miesiączce) lub infekcji. Mi przy problemach intymnych zawsze pomaga invag, szybko działa, zmniejsza ilość wydzieliny i fajnie nawilża. Zrób sobie siedmiodniową kuracje probiotykiem, jak zapach się nie zmieni wybierz się na wymaz z pochwy i do ginekologa.

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    01.07.2013 10:21:05

idz od razu do ginekologa, byc moze to poczatek infekcji, zakazenia. dobierze odpowiednie lekarstwa, a aby zapobiec stosuj jakiś priobiotyk

• 01.07.2013 22:33:53

Mnie tez sie wydaje, że to moze być osłabienie po okresie i tu sam probiotyk może wystarczyć. Ja w podobnej sytuacji, w dodatku z upławami, stosowałam Lactovaginal, pełną kuracje i było o niebo lepiej. Później jeszcze zakładałam sobie 2-3 razy w miesiącu, żeby nie powróciło.

• Wtajemniczona
    09.07.2013 00:00:15
    Treść zablokowana przez moderatora

aga

• Wtajemniczona
    09.07.2013 12:30:18

Probiotyk to dobry pomysł, najlepiej dopochwowy ponieważ szybciej działa. Pewnie już jesteś w trakcie leczenie, po leczeniu zacznij codziennie na noc smarować się provag żelem, ja tek robię i mam spokój z infekcjami. Żel dział jak płyn do higieny intymnej tylko ma większe stężenie kwasu mlekowego.

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę...

Zobacz inne dyskusje

• Ostatnio piescilismy sie z moim chlopakiem, doszedl na zewnatrz, bo to byla masturbacja,...
  • Wątek: blona
    a jaka jest mozliwosc ze sie zajdzie w ciaze jak sie przebije blone prosze o szybka odp jak...
  • Kochane, badanie histopatologiczne wycinka sromu wykazało (pierwotne podejrzenie...
  • Mam takie może i glupie pytanie,ale prosze o pomoc.Zastanawia mnie w ktorym miejscu...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/F10_SF_Bedrm_SS_Onbelly_Pills_Carolyn-0750_kobieta_tabletka_pigulka_lek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesAntykoncepcja hormonalna, a rak
    Zostało udowodnione, że naturalnie występujące w kobiecym ciele...
    Twoja sugestia