Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: chcę poronić !!!!!!! (134)

ulubione
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

mam 16 lat i jestem w ciazy. bylam na dyskotece dostalam jakas tabletke do napoju i nic nie wiem....wiem tylko ze za jakies 3 miesiace bedzie juz widac mi brzuch wtedy mama zauwazy i moje zycie bedzie skonczone..jak zwykle oklep i bede ze zmasakrowana twarza ale tym razem wylece na ulice a nie mam do kogo sie nawet zwrocic.Nie bede miec zupelnie warunkow do zycia a zanim bym urodzila to umre gdzies pod kosciolem. nie wiem jak mam sie pozbyc ciazy bez kasy i tak aby nikt sie nie dowiedzial wkurza mnie to co piszecie ze dziecko to dar (doskonale to wiem ale dziecko nie w tym wieku tylko kiedy jest sie na nie gotowym). Zrozumcie zdesperowanych ludzi!! jezeli nie poronie zabijajac jedno zycie do tych 3 miesiecy, to ZGINIE WTEDY DWOJE LUDZI - NIENARODZONE DZIECKO I JA. Piszecie wszedzie ze bog nie wybaczy - a samobojstwo przeciez to tez grzech niewybaczalny! wiec ktora opcja wydaje sie lepsza?? mam probowac zniszczyc zycie malej istotki czy moje i tej istotki?? kto mi poradzi??....

Ostatnia edycja:
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

na tym forum chyba nikt, poszukaj gdzie indziej albo skorzystaj z namiarów podawanych w innych postach na ten temat.

Ostatnia edycja:
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

dodane: 27-04-2007 o 13:04

autor: Gość

jasne, że niejednej z nas przeszła przez głowę myśl o aborcji... tyle, że nawet jezeli dziecko nie jest planowane i w danym momencie nieźle miesza ci szyki, to wiekszość dziewczyn nie idzie na skrobankę i nie zażywa tabletek (po których sama moze się przekrecić.)

skoro się zachodzi w ciąże, to - nawet, gdy dziecko wygląda bardziej jak krewetka, jest już dzieckiem. malutkim, bezbronnym i tulącym się do twojego brzucha (choć na razie tylko od środka) DZIECKIEM.

dziewczyny, które decyduja sie na usunięcie ciąży wmawiają sobie, że nie maja innego wyjścia. BZDURA

zawsze jest inne wyjście.

takie dziewczyny po prostu nie chcą dorosnąć. chca się bawić... i nie zdają sobie sprawy, że ta zabawa po skrobance i tak sie skończy

wyrzuty sumienia nie dadza wam żyć. bo za kazdym razem, jak zobaczycie na ulicy ślicznego dzieciaczka, to bedziecie miały przed oczami waszego... porozrywanego na kawałki.

urodzenie dziecka to naprawdę nie jest marnowanie sobie życia. to wzięcie odpowiedzialności i umiejętność poukładania sobie życia tak, aby wszystkim było dobrze. a to wcale nie jest trudne.

trzeba tylko chcieć

Ostatnia edycja:
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

Skoro masz dostęp do internetu wyszukaj nazwę ośrodków niosącym pomoc samotnym i nieletnim matkom . Jest fundacja Itaka napewno poda ci jakies adresy .możesz wyszukać osrodek a tam Dostaniesz pomoc i opiekę,jedzenie, ciepły kąt..... Skoro sytuacja w domu jest tak dramatyczna jak opisujesz. Chyba,ze chcesz zabić swoje nienarodzone dzieciatko.Pamietaj jednak,ze nikt ci tego nie zrobi za darmo. Po za tym niema sposobu by nikt sie nie dowiediał. Zawsze albo prawie zawsze trzeba zrobic tdz. czyszczenie po poronieniu nie wazne czy nałykasz sie jakis specyfików czy pójdziesz na zabieg zawsze niesie to za sobą jakies objawy i konsekwencje. po za tym mozesz tylko uszkodzic płód i sprawic ze twoje dziecko bedzie nieodwracalnie chore..... NIEłUDZ SIE,ze nikt nie zauważy jak bedziesz wyc z bolu lub skrencac po domu. albo dostaniesz krwotoku. i tak nie unikniesz szpitala. Podejmij madra decyzje jestes jego matka a ono zyje w tobie.....

Ostatnia edycja:
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

ROZWAGI

Ostatnia edycja:
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

Szczerze mówiąc nie urodziłabym dziecka poczętego w wyniku gwałtu :/ Przez całe życie dziecko to przypominało by mi o mojej tragedii i zamiast je kochać chyba bym je znienawidziła ...

Ostatnia edycja:
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

mimo wszystko dziecko nie jest nic winne!!! slowa kieruje do osoby powyzej, one za to nic nie moze

Ostatnia edycja:
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

Porozmawiaj o tym rodzicami jak najszybciej. W podobnej sytuacji znalazło się wiele młodych dziwczyn. Dały radę. Żyjemy dla innych, nie tylko dla siebie. Jeśli rodzice odmówią Ci wspraca znajdziesz je u innych. Organizacje, kosciół.

Ostatnia edycja:
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

Ja bym usunęła - dziecko poczęte w wyniku gwałtu to niechciana ciąża i nawet konstytucja w takich pzypadkach pozwala kobiecie na aborcje.

Ostatnia edycja:
  • chcę poronić !!!!!!!
    Gość

tylko jakie konsekwencje moze niesc za soba aborcja??? moze doprowadzic do nieplodnosci. to lepszym wyjsciem jest juz adopcja

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje