Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: chce poronic (858)

• 27-01-2010 19:00:09

Powodzenia

• 05-02-2010 11:48:31

A co mam zrobiś jestem na początku ciąży mam jedno dziecko mąż się znęca na demną dałam mu dupy żeby jak to on mówi status życiowy mi się podniósł nie chce tego dziecka i co mam zrobić

• 05-02-2010 12:11:18

chcesz karać dziecko i je zabić bo nie masz siły ani odwagi żeby odejść od tej karykatury męża?! Godne pożałowania naprawdę. Skoro myślisz, że sytuacja się zmieni jeśli usuniesz to się grubo mylisz. Zgłoś się do odpowiedniego ośrodka i zawiadom o maltretowaniu Ciebie przez męża a napewno pomogą Ci się od niego uwolnić i nie będziesz więcej przeżywać koszmaru. Problemem w tej sytuacji nie jest DZIECKO a wy! Sądzisz, że jak usuniesz to nie będzie następnego niedługo skoro twój mąż Cie zmusza? To chora sytuacja jest. Może nie chcesz od niego odchodzić ale to jest najlepsze wyjście i chyba jedyne sensowne. Dobrze przemyśl sobie swoją sytuację bo to dziecko nie jest balastem w osiągnięciu twojego szczęścia, ale mąż który jest bydlakiem. Pamiętaj ludzie się nie zmieniają z złych na dobrych z dnia na dzień.

• 05-02-2010 16:27:16
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 06-02-2010 18:31:01

głupia babo zachowaj to dla siebie bo to mądra rada nie jest
    koleżanka od wpisu z 12.11 pisze sensownie... bo może i usuniesz ale to w cale nie jest dobre rozwiązanie bo wtedy będziesz cierpieć jeszcze gorzej a ta persona zwana mężem to kretyn jest i powinnaś go zostawić bo szkoda jest i dziecka które już obecnie macie

• 08-02-2010 01:08:28

ja mam dwoje dzieci i jestem w ciazy z trzecim. niemam gdzie mieszkac bo facet jak dowiedział sie o trzecim, mimo ze go chcial wyrzucił mnie z mieszkania, on i jego rodzice mimo ze wiekszośc ja w nie wlozylam, a to dlatego ze jet ono na jego rodzicow. jestem teraz sama i pomieszkuje u brata, ale musze niedlugo sie wyprowadzic. niejem zeby dac dzieciom, co z tym trzecim mam zrobic?? nawet do lekarza nie chodze bo niemam jak. te bym chciala poronic bo na aborcje mnie nie stac. wiec przestancie gadac dziewczynie ze ma urodzic jesli nie chce!

• 08-02-2010 13:04:49

a wiesz co ja bym chciała ... gwiazdkę z nieba!!!! prawda jest taka, że nie wszyscy mają to czego by chcieli a wiem coś o tym bo chciałam mieć dziecko mimo młodego wieku.. i co...i do dziś nie mogę go mieć te co je mogą mieć to usuwają to po co się piepr... bez zabezpieczenia ja tylko brałam tabl anty i wpadki żadnej nie było jesteście wstrętnymi egoistkami dbającymi tylko o swój tyłek!!!! niechcianej ciąży mozna zapobiec i nie trzeba później zabijać swoich dzieci

• 15-02-2010 14:35:09

Ludzie po co sie włanczacie w rozmowe jak nie chcecie pomóc tylko kazania prawicie świete krowy sie znalazły kazania na ambonie w kosciele,dziewczyny które postanowiłyscie ze nie chcecie dziecka nie przejmujcie sie innymi jak uważacie tak róbcie tylko wtedy postępujecie słusznie .Wiem że do 9 tygodnia ciąży skuteczne są tabletkiwystarczy w necie wpisac Cytotec i tam bedzie wszystko odpowiednikem tych tabletek jest artchrotec czy cos takiego,ale wystarczy na necie wpisac Cytotec i bedzie tam wspomniane o odpowiedniku-potwierdzenie o tym dostałam od dobrego lekarza ginekologa.Ogulnie wystarczy w google wpisac cyt:jak usunąć ciąże i też tam macie podpowiedzi a na forum to idzie oszalec od prostaków którzy chcą Was oceniać...Pozdrawiam i życzę powodzenia.

• 15-02-2010 19:21:16

prostaków... chyba mówisz o sobie niechcianej ciąży mozna zapobiegac nie wiesz co to jest antykoncepcja chyba nie a skoro nie chcesz mieć dzieci to podwiąż sobie jajniki choć nie powinno się tego robić... ale lepsze to niż zabije nie nienarodzonych dzieci to jest dopiero prostactwo i głupota

• 15-02-2010 20:07:14
    Gość 2007-07-25 14:01:00 Ja też mam 16 lat i też jestem w ciąży. Nawet sobie nie wyobrażacie jak to jest! Strach przed przyszłością i przed tym, co powiedzą rodzice. Chociaż chyba najbardziej w tej chwili boję się szkoły-po wakacjach idę do liceum, nowe otoczenie, a z tego co obliczyłam termin porodu mam na 23 grudnia. Myslicie że się ucieszyłam gdy okazało się że jestem w ciąży? Proszę Was więc, nie piszcie żeby pokochać to dziecko, że to cząstka siebie samego itp. Ja to doskonale wiem. I nie piszcie że skoo dorosłam do seksu to i do macierzyństwa. Błąd. Co mam powiedzieć? Że zostałam zgwałcona? Proszę bardzo. I to jest podwójny ból, że noszę dziecko, którego ojcem jest jakiś zwyrodnialec... Pewnie teraz więksozść z Was pomyśli że zmyślam, że mi sie nudzi i nie mam co robić. Nie wyobrażam sobie życia z tym dzieckiem. Przynam sie że kupiłam te tabletki, ale nie miałam odwagi ich wziąć. Działają one do 9 tygodnia. Ja jestem w 19. Wszystko szlo dobrze kiedy kupowałam te tabletki, mówiłam sobie że to już koniec koszmaru, że będzie po wszystkim i zapomnę. Najgorsze przyszło kiedy miałam je już w dłoni. Naprawdę, bardzo trudno jest się pozbyć czegoś co masz w sobie i co ma sznasę być człowiekiem. Nie wzięłam tych tabletek, leżą na dnie szuflady i przypominają mi moją głupotę.

Ale może i lepiej by było gdybym je wtedy wzięła? Kiedy jeszcze miałam sznasę na powrót do normalnego życia (o ile normalnym życiem mpożna nazwać życie po gwłacie i usunięciu ciąży)? Teraz nie wiem co mam robić. Boję się. Najprawdopodobnej urodzę i oddam to dziecko, bo nie chcę patrzeć w jego oczy i widzieć ten kozmarny dzień w którym zostało poczęte.

jakie masz tabletki???

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: Miesiączka
    Witam mam do Pani pytanie kiedy mialam dni płodne jęsli okres mialam29\30 pazdziernik...
  • Wątek: ?
    Witam nam 19 lat. Biorę tabletki antykoncepcyjne które przepisał mi lekarz jak...
  • Ponad 3 lata temu podczas porodu mego dziecka doszło do tragicznego w skutkach "wypadku"...
  • Wątek: paula
    pomuszcie gdy łetaczka strasznie mie piecze i swendzi
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/badanie_usg_brzuch_panthermedia_487105_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockMięśniak macicy w ciąży
    Mięśniaki macicy pojawiają się najczęściej po 35 roku życia i...
    Twoja sugestia