Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: chcem usunąć ciąże (23)

• chcem usunąć ciąże
    Treść zablokowana przez moderatora
  • chcem usunąć ciąże
    Gość

masakra!!!!!!!

Ostatnia edycja:
  • chcem usunąć ciąże
    Gość

Puknij sie w główke dziewczyno !!! Oddaj do adopcji a nie zabijaj !!!

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • chcem usunąć ciąże
    Gość
  • chcem usunąć ciąże
    Gość

wiesz co kochanie tylu kobiet na tym forum chce usunac ciaze, nierozumiem tylko jednego masz juz jedno dziecko i wiesz co to znaczy byc mama chronisz je przytulasz i wogole jestes dla malucha najwazniejsza cczy niesadzisz ze to drugie bezbronne malenswo tez na to zasluguje??? rozumiem ze zostalas zgwalcona, ale co to malenstwo jest winne, wiem ze niejestem w twojej sytuacji, ale pomysl ze sa na swiecie ludzie ktorzy ci pomoga, tylko popros o pomoc, ale niezabijaj. bo dzieci to nasz najwiekszy skarb na swiecie! a sama zobaczysz ze jak sie urodzi to ci wszystko tysiac razy bardziej wynagrodzi.pomysl...

Ostatnia edycja:
  • chcem usunąć ciąże
    Gość

ja też bedę Cię namawiała abyś nie usuwała tej ciąż wiem że nie jest Ci łatwo bo znalazłaś się w takiej sytuacji a nie innej ale ja wierzę w to że jak kiedyś spotkało nas coś strasznego to poźniej już moze a nawet musi być tylko lepiej naprawdę wierzę że podejmiesz właściwą decyzję

Ostatnia edycja:
  • chcem usunąć ciąże
    Gość
  • chcem usunąć ciąże
    Gość

"Życia niepoczętego"???????????? Jestes nienormalna kobieto??? jakiego niepoczętego?? jak by było niepoczęte to po co usuwac i co??? plemniki pinsetą wyciąga czy co????Jestes conajmniej niedouczona o ile nie nienorm***!!! I ty chcesz dawac komuś rady co ma robic ze swoją ciążą?? Idz do szkoły niedouczona kobieto bo to w tej chwili jedyne co mozesz zrobic i broń Boże nie dawaj nikomu rad!!!!Moja rada: idz na kilka lekcji biologii do klasy 4 SzP. Obawiam sie ze dziecią są tam madrzejsze od ciebie!!!!

Ostatnia edycja:
  • chcem usunąć ciąże
    Gość

Tylko nie mówcie dziewczynie, że "jak Bóg daje dzieci, to daje i na dzieci"

Ostatnia edycja:
  • chcem usunąć ciąże
    Gość

Tylko nie mówcie dziewczynie, że "jak Bóg daje dzieci, to daje i na dzieci"

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje