Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Chciałabym Poronić... Muszę To Zrobić! (130)

ulubione
  • Chciałabym Poronić... Muszę To Zrobić!
    Gość

Witam. Mam 17 lat i Jestem w 4 Miesiącu Ciąży... Wiem, Że To Wszystko Jest Tylko Moja Wina, Wynik Mojej Bezmyślności, Ale Ja Nie Mogę Urodzić Tego Dziecka. Nie Chcę Dziecka Oddawać Do Adopcji Bo Wiem Jak Później Będę Cierpiała. Zarodek, Jaki Mam w Brzuchu Jeszcze Nie Będzie Odczówało Bólu Więc Chcę Jak Najszybciej Poronić Ciążę. Nie Mam Możliwości Poddać Się Operacji, Gdyż Nie Mogę Powiedzieć Rodzicom o Tym Incydencie. Wiem Ze To Głupie itd. Ale Proszę Mnie Zrozumieć. Mam 17 Lat. Jestem Zaledwie w Liceum. Nie chcę Kończyć Edukacji a Wiem że z Dzieckiem Nie Dam Rady... Rodzicom Naprawde Nie Mogę Powiedzieć. Proszę Mi Doradzić. Choćby Na E-maila : booziol007@autograf.pl

Ostatnia edycja:
    Gość

Teraz chcesz poronić? A nie uważasz, że to już trochę późno? Nawet polskie prawo dopuszcza aborcję w wyjątkowych przypadkach do 12 tygodnia ciąży A tak w ogóle to myśli się przed a nie po.

Ostatnia edycja:

bedziesz cierpiala oddajac dziecko do adopcji a nie bedziesz cierpiala wiedzac ze je zablas? nie moge tego czytac. ja bym oddala wszystko by zajsc w ciaze... jestes nieodpowiedzialna i zwyczajnie chcesz pojsc na latwizne. czysty egoizm.

Ostatnia edycja:
    Image
    Gość

Ale Ciąża Nawet w 4 Miesiącu Ciąży Wcale Nie Jest Rozwinięta!!! Nie Będę Myślała Że Zabiłam Dziecko... Usunęłam Zarodek, Które w Przyszłości Mogłoby Być Dzieckiem. Ja Rozumiem że Pani Zależy Na Dziecku Ale Jakbym Oddała Do Adopcji To Ja Bym Cierpiała Bo URODZiŁAM, Ono Było We Mnie... Całe... Zdrowe Je Wydałam Na Świat a Teraz Idzie Do Innych. Wtedy Będę Cierpiała Ja, To Dziecko(bo i tak by się dowiedziało w końcu że jest adoptowane) i Rodzice Adopcyjni(bo dziecko, gdy dochodzi do niego prawda chce odszukać biologiczną matkę). Nie Jestem Bezmyślna i Prosze Tak nie Mówić... Gdybym Była To Bym Sobie Pierwsze Pod Ręką \"coś\" Wypiła Albo Byle Czym Bym Sobie Spróbowała Przebić Łożysko. Chcę To Zlikwidować Jeszcze, Póki To Nie Jest \"dziecko\". Bo To Jeszcze Dzieckiem Nie Jest...

Ostatnia edycja:
    Gość

po co zaczynasz kazdy wyraz od duzej litery?!?!?!

Ostatnia edycja:
    Gość

O Boże ona chce zabić 4-miesięczne dziecko

Nie masz wyjścia musisz powiedzieć rodzicom, bo i tak się o wszystkim dowiedzą, nosisz w sobie 4 miesięczne w pełni uksztautowane dziecko, niestety nie uda się ten numer z poronieniem bo i tak musisz urodzić w szpitalu nie ważne czy 4 miesięczne zabite przez ciebie czy 9 miesięczne.

Ostatnia edycja:
    Gość

Teraz chcesz poronić,a co nie wiedziałaś że jesteś w ciąży wcześniej .............. ja też zaszłam mając 17 lat i nawet przez sekundę nie pomyślałam że mogę usunąć ciąże,też się uczyłam i jakoś żyję !!!Biedna,rodzice się dowiedzą,nie będzie mogła się dalej uczyć och jaka Ty nieszczęśliwa jesteś a pomyślałaś o dziecku w czwartm mieśiącu

"Nie Chcę Dziecka Oddawać Do Adopcji Bo Wiem Jak Później Będę Cierpiała. Zarodek, Jaki Mam w Brzuchu Jeszcze Nie Będzie Odczówało Bólu Więc Chcę Jak Najszybciej Poronić Ciążę. Nie Mam Możliwości Poddać Się Operacji, Gdyż Nie Mogę Powiedzieć Rodzicom o Tym Incydencie "

A więc tak :

-Do adopcji nie odda bo będzie biedna puźniej cierpiała jak ją sumienie ruszy

-O tym INCYDENCIE nie może powiedzieć rodzicom

-W 4 MIESIĄCU zarodek masz w brzuch ? wiesz co w liceum chyba uczą biologii ?????????

-A skąd wiesz że dziecko nie odczówa bólu w 4 miesiącu?

To po co właziłaś do łóżka z facetem ?

Zal mi nie Ciebie ale tego DZIECKA że ma taką dobrą mamusię co juz go nie Kocha Bo już jesteś mamą NIESTETY

Ostatnia edycja:
    Gość

Ty myślisz, że dziecko w 4 miesiącu ciązy jest tylko zarodkiem, może zarodkiem się nazywa ale jest w pełni uksztautowanym dzieckiem ma wszystkie organy, cudownie bijące serduszko, ślicznie *** rączkami i nóżkami, podskakuje gdybyś zobaczyła to wszystko podczas badania usg, może serce by ci zmiękło egoistko.

Ostatnia edycja:
    Gość

Powinnaś obowiązkowo obejrzeć ten film.

Ostatnia edycja:
    Gość

rozumie ze jestes w strasznej sytuacji ale nie mozesz zabic swojego dziecka..przypuszczam ze jestes wierzaca ?? zdajesz sobie sprawe ze spaprasz sobie zycie?? cale zycie nie tylko to ziemnskie??? za kilka lat bedziesz patrzec na swoje dziecko i bic sie w piersi ze wogole o tym myslalas!!!! ALE PRZEDEWSZYSTKIM NIE WIEM KTO CI POWIEDZIAL ZE DZIECKO W CZWATYM MIESIACU JEST TYLKO ZARODKIEM?????????????????????????????????? LADA MOMENT BEDZIESZ CZULA JEGO RUCHY!!!!! MOZE NAWET JUZ CZUJESZ A NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY .... GDYMYS TERAZ CHCIALA ZABIC TO DZIECKO TO ONO NAPRAWDE BARDZO BY CIERPIALO UWIERZ MI JA BYLAM W CIAZY I WIEM CO MOWIE!!!!!! NIE ZABIJAJ GO!!!!! TO JWST TWOJE DZIECKO.. POWIEDZ RODZICOM NAJPIERW BEDZIE SZOK ALE TO MNIE I WSZYSTKO BEDZIE SZLO DO PRZODU!!!! ZOBACZYSZ JA MAM TO ZA SOBA MOGE CI JAKOS POMOC JESLI BEDZIESZ CHCIALA.., NAUKE TEZ DA SIE KONTYNUOWAC PRZECIEZ JEST JESZCZE OJCIEC DZIECKA??? !!! W MOJEJ MIEJSCOWOSCI JEST TEZ DZIEWCZYNA KTORA MA 17 LAT I ZASZLA W CIAZE NIE DAWNO W LIPCU BEDZIE SLUB.... NARAZIE JEST NA JEZYKACH ALE TO MINIE I WSZYSTKO BEDZIE OK.... NIEJESTES PIERWSA DZIEWCZYNA W TY WIEKU KTORA ZASZLA W CIAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 POZATYM NAPISZ CZY BYLAS CHOC RAZ U GINEKOLOGA Z TA CIAZA??? TO BARDZO WAZNE ZEBY SIE PRZEBADAC!!!!! ODEZWIJ SIE

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje