Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Ciąża i test ciążowy!!Co myśleć?? (927)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    06.12.2011 16:58:44

Witam koleżanki-forumowiczki!

Nie wiem, co mam o tym myśleć... Uprawialiśmy z narzeczonym seks, zazwyczaj stosujemy prezerwatywy, zdarzył nam się jeden raz bez, ale nie skończyl we mnie... Jednak jestem już 9 dni od dnia spodziewanej menstruacji. Mam nudności, po jogurtach, mleku, śmietanie pojawiają się torsje. Mam obrzmiałe, bolące piersi, na których pojawiły się dość wyraźnie zarysowane żyły. Jestem ostatnio strasznie humorzasta, popadam ze skrajności w skrajność! Często boli mnie głowa, ostatnio robi mi sie słabo. Do tego pobolewa mnie podbrzusze, tak jak przed okresem. Pochwa jest rozpulchniona, a wydobywa się z niej biała wydzielina. Zaczęłam również gorzej sypiać.
    Poradźcie mi prosze, co robić? Czy mogę być w ciązy?
    Dzisiaj zrobiłam test i był negatywny... Mój ukochany kieruje mnie do lekarza i mówi, ze moze jednak nam się udało...A ja straciłam po tym teście nadzieję i boję się, bo nie wiem, co się ze mną dzieje.
    Pomóżcie prosze, w miarę szybko... Błagam!

• 01.06.2012 08:10:38

dzus jest 12 dni jak jestem bez okresu robiłam dzis test i jedna krecha czerwona u druga taka bardzo blada i co ja mam robic jestem w ciazy czy nie.

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    01.06.2012 16:10:25

Zdecydowanie jesteś w ciąży!

Kochaj mnie,
    ale tak każde­go dnia po trochę,
    aby star­czyło do końca nasze­go życia...
    Image

• 08.06.2012 10:49:42

Dziewczyny, jakie testy ciążowe robicie? My zaczynamy starania i kupiłam sobie jako pierwszy test pink, taki różowy z bobasem na pudełku, ktoś korzystał, znacie?

• 21.12.2012 12:59:26

Cześć dziewczyny. Odświeżam wątek. mój problem wygląda tak : jest to mój 56 dc i dalej nie mam okresu. W ostatnią niedzielę zobaczyłam u siebie dosłownie parę kropel krwi, ale czystych jak nigdy. Już trzeci dzień boli mnie jak podczas okresu jednak go nie ma. Dzisiaj już myślałam, że dostałam a to tylko dużo białego śluzu + parę kropel czystej krwi. Dodam, że jak 8.11 byłam u ginekologa to nie zobaczył niczego niepokojącego. Stosunek odbyłam chyba 13 a może 20 dokładnie nie pamiętam jednak był on... przerywany ale robiliśmy to dwa razy pod rząd. Do tego wczoraj robiłam test i wyszła jedna krecha. Nie robiłam go jednak z porannego moczu bardzo się spieszyłam i w sumie zrobiłam go z paru kropel jak mi się nie chciało więc nie wiem czy to jakoś wpływa. Zupełnie nie wiem co o tym myśleć. Co sądzicie ?

• 31.12.2012 14:19:57

Witajcie, mam pytanie, okres powinnam dostać 18 grudnia. Mam bóle podbrzusza jak przy okresie i lekkie jajników tak jak przy jajeczkowaniu, lekkie nudności i zawroty głowy. Zrobiłam 3 testy ciążowe są negatywne. Zdecydowałam się już że po Sylwestrze idę do ginekologa, jednak jeśli to nie ciąża a nie mam upławów wskazujących na jakieś zakażenie to co może powodować takie objawy. Martwie się tym bardzo.

• 31.12.2012 19:05:47

Jesli testy nie wykryly ciazy,to znaczy ze ciazy nie ma.
    Moim zdaniem to zaburzenia hormonalne,nie martw sie to nic takiego.

Zobacz inne dyskusje

• lena841
    WitamBorykam się z nawróconą infekcją grzybiczną pochwy? Leczenie...
  • Witam, Ostatnimi czasy odczuwałam pieczenie pochwy, świąd. Zakupiłam...
  • Witam mam problem z pewnymi plamkami/zaczerwienieniami na penisie. Mam je od jakiegoś roku,...
  • O wiele się nie mylę to nazywa się stulejką, tzn jeszcze 2 dni temu nie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/shwell200010_1_kobieta_wlosy_kapiel_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMięśniak macicy - często...
    Wskazuje się, iż najczęściej pojawiają się u kobiet (20%- 40%)...
    Twoja sugestia