Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: ciąża martwa (203)

• 22.11.2009 22:20:58

ja tez mialammartwa ciaze w 11 tyg poszlam na umowione usg i tam wszystko sie zaczelo lekarz nie mial watpliwosci nie slychac serduszka

Wiec rozpacz w szpitalu zrobili mi drugie usg i diagnoza sie powtorzyla

Odeslali mnie do domu i kazali czekac tydzien czy nie wystapi poronienie i wystapilo po 4 dniach

Koszmar bol okropny noc spedzilam w szpilatu dostalam antybiotyki na oczyszczenie macicy kazali brac przez 3 dni a potem po 2 tyg na kontrole

Kontrola wykazala ze macica pusta wiec nie mialam zabiegu

Dla mnie utrudnieniem byl fakt ze jestem ze Francji i ciezko zrozumiec medyczne rzeczy

Teraz ochlonelam juz troche nie moge powiedziec ze zapomnialam bo to ciagle siedzi w glowie chcialma bym miec takiego dzidziusia tylko ze jest obawa czy sytuacja sie nie powtorzy bo nie s^podziewalam sie tego poniewaz mam coreczke 3 latka

pozdrawiam was dziewczyny

• 28.12.2009 13:37:29

Witajcie,

ja prawie 2 tyg temu byłam u gin, 6 tydz ciąży...bijące serduszko, za3-4 tyg do kontroli, jednak po stosunku 2 dni temu dostałam krwawienie, nie dość że drugi dzień świąt to jeszcze prawie noc, szybko telefon do gin...kazała wziąść No spe i sie polozyc...tak zrbilam...krwawienie zmniejszylo sie ale nie ustapilo, dzis byłam u innego gin, nic już nie było na usg...nawet zarodkasmutno mi i przykro..i zarzucam sobie teraz wiele rzeczy, może trzeba było od razu do szpitala...już przepadło.teraz tabletki biorę a jeśli nie pomogą zabieg mnie czeka. a chciałam powiedzieć rodzicom na święta...nie zdążyłam...może i lepiej

• 29.12.2009 17:54:19

też to przeszłam, wiem co czujesz nie będę Cię pocieszać bo sama wiem że to niemożliwe... musiamy czekać my też na pewno kiedyś będziemy mamami

• 03.01.2010 09:27:18

Ja też to przeszłam jeden raz a teraz przechodze drugi...dzisiaj ide do szpitala...dlaczego to jest takie nie sprawiedliwe?Mam 24 lata a tyle bólu już doświadczyłam. Nie umiem tego sobie wyjasnic...

• 03.01.2010 22:21:46

ja miałam 19l jak przez to przeszłam teraz mam 20l zaczynamy starania o kolejne dziecko chciałabym żeby udało nam się jak najszybciej...

• 07.01.2010 08:01:10

Mam pytanie do wszystkich. Czy ktoś wam kiedyś wytłumaczył dlaczego tak jest???Dlaczego tak się dzieje? Jest mi strasznie ciężko, właśnie wróciłam ze szpitala, i jedyne co usłyszałam to to ze jeszcze będę miała dzeici i ze oni maja dużo takich przypadków. Poza tym w szpitalu zostałam okropnie potraktowana....obok mnie położono praktycznie rodząca kobietę i ciągle badano tętno dziecka, a ja myślałam tylko o jednym...dlaczego ja swoich dwóch kochanych serduszek nigdy nie usłyszałam....to jest okropne...nie mam już siły

• 07.01.2010 16:35:50

wiem co czujesz bo przeszłam to samo tyle że ja leżałam w sali obok ale i tak głośno i wyraźnie przez cały dzień słuchałam bijących serduszek podczas gdy u mojego aniołka już nie biło wiem jedno do tego szpitala nigdy już nie pojadę

• 09.01.2010 18:08:29

cześć dziewczyny!na poprzedniej stronie pisałam o swoich dwóch martwych ciążach (pierwsza w 18 tyg. marzec 09, druga 17 tyg. październik 09).Obecnie jesteśmy z mężem po badaniach.badania genetyczne mamy poprawne i to jest chyba najważniejsze (w razie jakichkolwiek zmian nie idzie tego wyleczyć). ja miałam dodatkowo robione badanie hsg po którym postawiono diagnozę:zrosty wewnątrzmacicczne.na usg ich nie widac i dopóki ich nie usunę to za każdym razem będę tracić dziecko.obecnie jestem po szczepieniu na wzw typu B i wybieram się po skierowanie na operację.mam nadz że wszystko będzie ok.Radzę Wam poprosić learza prowadzącego o skierowanie na to badanie ponieważ zmiany anatomiczne zawsze idzie wyleczyć.pozdrawiam

• 09.01.2010 21:29:45

Witaj!Bardzo czekałam na Toją wypowiedź.Bo pisałaś,że 8 grudnia macie z mężem badania i byłam ciekawa jakie będą wyniki.Widzę,że jest dobrze i trzymam za was kciuki.Ale mnie prawie nigdy nie zawiodła moja intuicja i jestem pewna,że niedługo będziesz(tak jak ja) mamą.Odezwij się czasem co słychać u Ciebie! Ewa

• 11.01.2010 10:30:50

Witam!!Mam pytanie do pani która robiła badania genetyczne. Na czym one polegają i ile kosztują a także to drugie badanie hsg jest ono drogie?

Zobacz inne dyskusje

• zakretka1
    Witam. Mam problem i proszę o pomoc. Zapomniałam wziąć tabletki...
  • Mam pytanku jesli kocham sie ze swoim chlopakiem w czasie miesiaczki to mozliwosc zajscia w...
  • WITAM,mam czerwone, swędzące zmiany między pośladkami......
  • Wątek: ciaza
    Czesc mam do was pytanie 14 lipca kochalam się ze swoim chłopakiem i 18 miałam...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0050_08-02-29_0004-W300H200.jpgFot. medforumPęknięcie torbieli jajnika
    Przerwanie ciągłości torebki torbieli jajnika.
    Twoja sugestia