Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: ciąża tydzień po poronieniu? (3)

• 07-06-2010 22:00:20

Poroniłam samoistnie w 6 tygodniu ciąży, nie wiem czy macica mi się oczyściła do końca. Miałam lekkie krwawienie. Współżyłam bez zabezpieczenia tydzień po poronieniu. Po poronieniu przestałam odczuwać objawy ciąży, tzn. ustąpiło zmęczenie, upławy przestały być białe o konsystencji twarożku i kwaśnym zapachu i ogólnie czułam, że już nie jestem w ciąży. Teraz 2,5 tygodnia od poronienia i 1,5 tygodnia od współżycia znowu wróciły białe upławy o konsystencji twarożku i kwaśnym zapachu. Tak jakoś dziwnie mi w macice, nie robiłam jeszcze testu, bo nie wiem czy wyjdzie prawidłowy, bo po 1)jest jeszcze za wcześnie, a po 2)nie wiem czy hormony po poronieniu wróciły do normy... Myślicie, że mogę być w ciąży?

• 08-06-2010 15:23:34

lepiej żebyś udała się do lekarza po tym poronieniu, bo to raczej napewno nie ciąża

• 08-06-2010 18:37:06

Jestem umówiona na początek lipca, ale to jeszcze kawał czasu, a nie stać mnie żeby iść prywatnie. Zrobiłam test ciążowy z krwi i jutro idę odebrać wyniki, ale właśnie mi się wydaję, że to ciąża. Tylko czy dziecko może być zdrowe jak to tak szybko?

Zobacz inne dyskusje

• alicja33
    Witam wszystkich!tak się zastanawiam co to może być..czuje w intymnych miejscach...
  • Wątek: ktg
    Czy to ktg jest w porządku? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
  • Od jakiegoś czasu leczę się na grzybicę pochwy, wcześniej miałam...
  • panna_migotkaaa
    Mam duży problem z pęcherzem- nawet latem pod koszulką musze mieć...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya09097_kobieta_wlosy_szyja_bol_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPoporodowe zapalenie tarczycy
    Zapalenie ma charakter autoimmunologiczny i charakteryzuje się...
    Twoja sugestia