Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: co mam zrobić, jeśli nie mogę zajść w ciąże od 3 lat? (237)

• 25.09.2009 01:38:07

Kochane dziewczyny w większości wypadkow niemożność zajścia w ciążę nie jest waszym problemem tylko waszego partnera. Jeśli więc jesteś zdesperowana i zdecydowana mieć dziecko w miarę szybko nie wachaj się . Pomoglem już trzem dziewczynom. Dzisiaj są szczęśliwymi matkami z jeszcze zczęśliwszymi mężami u swego boku i żyją we wspaniałej atmosferze.
    To łatwiejsze i prostrze niż myślisz i wcale nie kosztuje kroci, prawie darmo a przy tym w najwyższej kulturze i szacunku z pełnym zrozumieniem dla problemu. W ciepłym klimacie osiągniesz swoj upragniony cel.
    Pisz na poniższy mail.
    niezbedny.marcinkiewicz@gmail.com
    I pamiętaj to ty decydujesz i wybierasz.

• 02.10.2009 19:52:26

czesc wam wszystkim ...
    ja mam rowniez problemy z zajsciem w ciaze,juz sama nie wiem co mam robic .w moim zwiazku bywa roznie i mysle ze gdyby w naszym zyciu pojawilo sie potomstwo to duzo by sie zmienilo.Prosze poradzcie cos,moj maz zrobil badania i jest z nim wszystko wporzadku,a ja nigdy nie robilam specjalnych badan na ciaze ale mysle ze jestem zdrowa nie mialam nigdy jakis szczegolnych problemow kobiecych,tak iak i w mojej rodzinie rowniez nie bylo zadnych przeszkod!!!!POMOZCIE

• 12.10.2009 18:08:25

ja urodziłam córkę 7 lat temu chciała bym mieć drugie dziecko ale niestety nie mogę zajść w ciąże

• 12.10.2009 18:10:24

znacie może fajnego ginekologa w warszawie i nie drogiego

• 25.10.2009 22:13:43

cześć my tez juz dlugo staramy się o dzidzię niesttey na razie bez powodzenia
    co do lekarzy to obecnie trafiłam do Novum do dr Starosławskiej wspaniała specjalistka polecam gorąco

• 15.11.2009 00:58:20

Czesc dziewczyny, niestety i ja mam ten sam problem. od 6 miesiecy staramy sie o malestwo i nic. Za kazdym razem jak dostaje okres to mam lzy w oczach... wiem ze to dopiero 6 m-cy ale i tak juz mam stresa. Poza tym mieszkam w uk i jak tylko powiedzialam lekarzowi ze probuje zajsc w ciaze to przypisal mi kwas foliowy i kazal sie przestac stresowac. Mam nadzieje ze sie uda. Trzymam za NAS kciuki PRZYSZLE MAMUSIE BUZKA

• 16.11.2009 22:15:23

Witam serdecznie Jestem tutaj pierwszy raz...zaczelam przegladac neta bo mam podobny problem ja wy wszystkie i chcialam znalezc troszke inf na tem temat. Od 5 mies nie stosujemy z narzezonym zadnej antykoncepcji...i jak na razie nic sie nie wydarzylo...niestety...Wiem, ze to podobno nie dlugo w staraniach o dziecko, ale niestety nachodza mnie czarne mysli czy wszystko z nami w porzadku...Postanowilam tutaj cos kliknac bo nie mam nikogo z kim moglabym sie tym podzielic a bardzo mi smutno z tego powodu...Moze takie wygadanie cos pomoze i przestane choc troszke o tym myslec, chociaz to nie latwe bo co kolejna kolezanka czy znajoma obwieszcza ciaze...ciesze sie z nimi a zarazem im troszke zazdroszcze ze to nie ja...(( Tak sobie czasami mysle, ze moze czekalam zbyt dlugo (mam 29 lat), bo zawsze cos bylo wazniejsze (praca, dom, fajne wakacje) a teraz to sie obraca przeciwko mnie...ale z drugiej strony sobie mysle ze trzeba bylo sie przygotowac do tego zeby starac sie o dziecko (nigdy nie chcialam zeby to bylo z byle kim, w mlodym wieku, bez szkoly, dobrej pracy i domu...) i tak zrobilam (jest kochany partner, dobra praca, dom...). Ale staram sie nie zalamywac, jescze mam troche czasu i wierze ze czekanie bedzie wkrotce wynagrodzone... Trzymam kciuki za was wszystkie i powodzenia!!!

• 24.11.2009 15:43:37

witam...juz od kilku miesiecy z mezem staramy sie o dziecko...ciagle mam tylko nadzieje,ze nam sie uda i nic...zaczelam juz sie zastanawiac czy ze mna jest wszystko wporzadku...moze powinnam sie przebadac?tylko jak i gdzie to zrobic?ginekolog stwierdzil ze im bardziej sie staramy tym bardziej nam sie nie udaje...zapowiedzial ze powinnismy starac sie co 5 dzien..bo dopiero wtedy plemniki sa na tyle silne zeby zaplodnic..czy to prawda?moze sa jakies inne sposoby sprawdzenia plodnosci?

• 29.11.2009 09:30:18

Czesc dziewczyny.Ja wam opowiem swoja historyjke.Staralismy sie z mezem o bobaska przez dwa lata i byla lipa,badania super wychodzily nasze,ale coz bobasa nie bylo.Mialam byc przygotowana do zabiegu,zaszczepilam sie przeciwko zołtaczce WZW B i co za tydzien juz byłam w ciązy.Z kolejnym dzieckiem było tak samo,poszłam znów się zaszczepić i co -jestem w ciąży w 5mies.Mam kochającą zdrową córeczkę i teraz czekam na syna.Oto moja historyjnka.pozdr.

• 05.12.2009 22:49:50

Oj strasznie Ci zazdroszcze. Ja niestety mieszkam od paru lat w uk a tutaj wiadomo jak wyglada leczenie. Moj maz pracuje w szpistalu i naprawde niemoge narzekac, po 6 miesiacach staranie sie o malenstwo poszlam do lakarza i co dostalam kwas foliowy na trzy miesiace i kazal sie nie martwic, powiedzial takze ze za kolejne 6 miesiecy skieruje mnie na badania. mam nadziej ze nie bedzie takiej potrzeby i do tej pory sie uda. Buziaki dla wszystkich staraczek

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: Pomocy
    Przedwczoraj rano mialam plamienie i wieczorem dostalam miesiacze wczoraj mialam a dzisiaj...
  • Wątek: Okres 3 dni
    Mam pytanie czy miesiaczka moze trwac 3 dni? Msc temu trwala 6dni a w tym miesiacu trwa 3 doby....
  • efffka
    Mam taką niecodzienną sytuacje przynajmniej dla mnie. Kilka tygodni temu dostałam...
  • lena841
    WitamBorykam się z nawróconą infekcją grzybiczną pochwy? Leczenie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/shwell200010_1_kobieta_wlosy_kapiel_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMięśniak macicy - często...
    Wskazuje się, iż najczęściej pojawiają się u kobiet (20%- 40%)...
    Twoja sugestia