Serwisy Medforum
Reklama
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: czemu nie mam okresu? (2)

• czemu nie mam okresu?
    05-05-2011 07:00:17

mam 18 lat i maturę dziś i wczoraj miałam właściwie to nie denerwuję się nią tak bardzo żeby okresu nie mieć z tego powodu ... kochałam się z moim chłopakiem miesiąc temu tak około i nie mam objaw ciąży. Nie używaliśmy zabezpieczenia ale nie "zrobił do środka" i często wycierał śluz, który może (ale nie musi) zawierać plemników. Okres spóźnia mi się 4 dni i nie chce na razie iść do ginekologa ponieważ to jeszcze bardziej by mnie by zestresowało niż matura a muszę się na niej skupić.

• Reklama
  • czemu nie mam okresu?
    05-05-2011 07:02:31
    Gość 2011-05-05 07:00:17 mam 18 lat i maturę dziś i wczoraj miałam właściwie to nie denerwuję się nią tak bardzo żeby okresu nie mieć z tego powodu ... kochałam się z moim chłopakiem miesiąc temu tak około i nie mam objaw ciąży. Nie używaliśmy zabezpieczenia ale nie "zrobił do środka" i często wycierał śluz, który może (ale nie musi) zawierać plemników. Okres spóźnia mi się 4 dni i nie chce na razie iść do ginekologa ponieważ to jeszcze bardziej by mnie zestresowało niż matura a muszę się na niej skupić.
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• krwawienie Od kilku dni występuję u mnie krwawienie z pochwy o kolorze czerwonym, a do tego...
  • wrażliwe sutki, wydzielina z pochwy I nieregularne miesiączki Witam Choruje na PCO i mam niedoczynność tarczycy. Od roku staram staramy się z...
  • mezuria
    Komentarze do: Glejaki nie wspomnieli w artykule, że glejaka można leczyć metodą noża gamma,...
  • Brak Okresu Negatywny test Witam zwracam sie o pomoc. ponieważ dzis juz mam 34 dzien cyklu a miesiaczki nadal nie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/050925p0026_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesGenetyczne uwarunkowania występowania...
    Nowotwory kobiecych narządów płciowych, podobnie jak...