Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: czemu nie mam okresu? (2)

• 05-05-2011 07:00:17

mam 18 lat i maturę dziś i wczoraj miałam właściwie to nie denerwuję się nią tak bardzo żeby okresu nie mieć z tego powodu ... kochałam się z moim chłopakiem miesiąc temu tak około i nie mam objaw ciąży. Nie używaliśmy zabezpieczenia ale nie "zrobił do środka" i często wycierał śluz, który może (ale nie musi) zawierać plemników. Okres spóźnia mi się 4 dni i nie chce na razie iść do ginekologa ponieważ to jeszcze bardziej by mnie by zestresowało niż matura a muszę się na niej skupić.

• Reklama

• 05-05-2011 07:02:31
    Gość 2011-05-05 07:00:17 mam 18 lat i maturę dziś i wczoraj miałam właściwie to nie denerwuję się nią tak bardzo żeby okresu nie mieć z tego powodu ... kochałam się z moim chłopakiem miesiąc temu tak około i nie mam objaw ciąży. Nie używaliśmy zabezpieczenia ale nie "zrobił do środka" i często wycierał śluz, który może (ale nie musi) zawierać plemników. Okres spóźnia mi się 4 dni i nie chce na razie iść do ginekologa ponieważ to jeszcze bardziej by mnie zestresowało niż matura a muszę się na niej skupić.

Zobacz inne dyskusje

• beemka
    Od wielu miesięcy wychodzą mi w posiewach liczne pałeczki kwasu mlekowego, w...
  • Witam, jestem w 35 tc i do tej pory biore kwas foliowy + prenatal classic. Moja Pani doktor nic...
  • aleksandra1990
    Wątek: Plamienia?
    Witam,Proszę o pomoc. Otóż mam taki problem. Od sierpnia biorę lek...
  • Wątek: Wizyta
    8 stycznia jestem umówiona na wizytę u ginekologa (czekam od października)...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/12220075_kobieta_mezczyzna_antykoncepcja_prezerwatywa_stosunek_zabezpieczenie_sex_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesCzym jest choroba weneryczna?
    Choroby weneryczne przenoszone są podczas stosunku płciowego...
    Twoja sugestia