Czy Ciaze w dzien w ktorym nie ma sluzu,po okresie,kiedy towarzyszy uczucie suchosci jest...
Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...
Temat: Czy beta HCG może się mylić? (3)
- http://www.forumginekologiczne.pl/forum/czy-beta-hcg-moze-sie-mylic/watek/877797/1.html#p877797http://www.forumginekologiczne.pl/forum/czy-beta-hcg-moze-sie-mylic/watek/877797/1.html Czy beta HCG może się mylić?
Witajcie, niedawno robiłam badanie bhcg gdyż podejrzewałam ciążę. Badanie zrobiłam 12 dni po stosunku, mniej więcej wtedy kiedy powinnam dostać okres. Zażywałam też luteinę od 16 dnia cyklu z powodu nieregularnych cykli. Luteinę brałam 10 wg zalecen ginekolog, skoczyłam ją brać kilka dni temu i nadal nie mam okresu, trochę mnie to dziwi ponieważ wynik bhcg wyszedł negatywnie a ja nadal nie mam okresu. Dlatego mam pytanie czy jest możliwe że pośpieszyłam się z wykonaniem badania? i dlatego wynik wyszedł negatywny. Z góry dziękuję za odpowiedzi
- http://www.forumginekologiczne.pl/forum/czy-beta-hcg-moze-sie-mylic/watek/877797/1.html#p878674http://www.forumginekologiczne.pl/forum/czy-beta-hcg-moze-sie-mylic/watek/877797/1.html Czy beta HCG może się mylić?
Witam
Jeżeli współżyjesz regularnie bez zabezpieczenia powinnas powtórzyć badanie by było wiarygodne. Po odstawieniu luteiny krwawienie powinno pojawić się do 14 dni po ostatniej tabletce.B. SUROWIEC - POŁOŻNA
- http://www.forumginekologiczne.pl/forum/czy-beta-hcg-moze-sie-mylic/watek/877797/1.html#p879106http://www.forumginekologiczne.pl/forum/czy-beta-hcg-moze-sie-mylic/watek/877797/1.html Czy beta HCG może się mylić?
Dziękuję bardzo za odpowiedź
- Gość
- Ciąża w dni suche?
- Błona dziewicza
Mam 24 lata i nigdy nawet nie byłam w stanie używać tamponów, gdyż...
- KLEJ DO PROTEZ A CIAZA
MAM PROTEZE CZĘSCIOWA I ID 6 LAT UZYWAM KLEJU DO PROTEZ, TERAZ JESTEM W PIATYM TYGODNIU...
- Zbyt częsty okres
Witam mam 20 lat i od trzech miesiecy mam problemy z cyklem. Najpierw okres był co 15 dni...
- Tematy:
- ciąża
- dziecko
- zapłodnienie
- antykoncepcja