Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: czy jest możliwe takie zapłodnienie?? (3)

• 11.03.2006 11:28:00

mam bardzo ważne pyt.mam17lat moja dziewczyna tak samo i mamy bardzo wielki problem..ostatnio gdy uprawialismy pieszczoty ona wpierw mi "wylizala" później całowaliśy się a następnie oblizałem moje palce i włożyłem jej w wargi sromowe i zacząłem nią podniecać!i mamy taki delemat ponieważ nie dostałem orgazmu ani nic ale ma niereguralne miesiączki no i właśnie teraz powinna dostać 13-14 marca! chodzi o to czy w taki sposób mogło dojść do zapłodnienia??czy raczej to jest nie możliwe jeszcze że jest dziewicą!!TERAZ SĄ OKROPNE NERWY I WOGOLE STERS A JEŻELI OKRES SIĘ OPÓŹNI TO JUŻ WOGÓLE nie wiem do kogo mam się zwrócić więc pisze do WAS z góry dziękuje za odpowiedź POZDRAWIAM Zaniepokojony

Ostatnia edycja: 11.03.2006 11:28:00
  • Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11.03.2006 21:45:00

Zajscie w ciaze w ten sposob jest raczej niemozliwe. A tak apropo to zanim zabierzecie sie za igraszki warto zebyscie troche poczytali fachowej literatury, bo z opisow wynika ze jestescie para nieodpowiedzialnych malolatow. No i radze pomyslec o jakiejs antykoncepcji na przyszlosc.

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 11.03.2006 21:45:00

Aleks

• 13.03.2006 20:35:00

dziękito że małolaty to racja ale nam się nie spieszy do tego..tylko lubimy takie małe igraszki BEZ SEKSU dzięki

Ostatnia edycja: 13.03.2006 20:35:00

Zobacz inne dyskusje

• Szukam pacjentek na szkolenie z leczenia suchości pochwy kwasem hialuronowym. Darmowy...
  • Trzeba pójść do lekarza, przepisze maść lub tabletki clotrimazolum...
  • Wątek: okres
    Chciałam się dowiedzieć ile trwa okres po pierwszym razie ?
  • jojobeybi
    Przeczytaj komentowaną treść: Mięśniaki macicy u kobietja...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_lozko_bol_brzucha_panthermedia_a13817619_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockZapalenie przydatków
    Zapaleniem przydatków nazywa się łączne zapalenie...
    Twoja sugestia