Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: czy jestem w ciazy ?! (4)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • czy jestem w ciazy ?!
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Ostatni stosunek uprawialam 1 marca 2010 z moim chlopakiem. Uzywalismy prezerwatywe, która nie pekla i raczej nie zesliznela sie.
    Od tamtej pory mialam 3 miesiaczki, pierwsza po 27 dniach, druga po 29, a ostatnia po 26 dniach.
    Zrobilam takze cztery testy ciazowe; pierwsy byl najpierw negatywny, a potem trudny do rozczytania i niemoglam stwierdzic czy to tylko kolor który sie rozlal, czy pozytywny wynik. Nastepne trzy testy byly negatywne.
    Teraz jednak moja miesiaczka spóznia sie juz 3 dni, a nigdy wczesniej tak nie bylo. Prawie zawsze dostaje okres kilka dni przed czasem (po 25-27 dniach), a jak sie spóznia to o góra 1 dzien, wiec to spóznienie nie jest dla mnie normalne.
    Wiem ze opóznienie moze byc spowodowane stresem, a ostatnio dosyc bardzo sie stresowalam. Aczkolwiek nigdy wczesniej nie opózniala mi sie miesiaczka z powodu stresu.
    Czy est ryzyko ze jednak jestem w ciazy ?

• czy jestem w ciazy ?!
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.

Jeżeli tyle testow wskazało wynik negatywny to bez obaw. Kazd test już by pokazał 2 kreski gdybys była w ciazy. moze masz jakas infekcje, albo rzeczywiscie przez stres. powinnas isc do ginekologa o przepisanie tabletek antykoncepcyjnych. mnie swietnie wyregulowały cykl do 28 dni. nie biore ich juz 2 lata a efekt sie utrzymuje. tak jest bezpieczniej

• czy jestem w ciazy ?!
    Początkująca

Mam pytanie.Okres spoznil mi sie dwa dni na trzeci dzien dostalam okres jednak nie byl on tak obfity jak zawsze,praktycznie mam go tylko przy oddawaniu moczu..Co to moze znaczyc??

• Reklama
  • czy jestem w ciazy ?!

Czy wg Was preejakulat jest groźny tylko na krótki czas przed wytryskiem czy może doprowadzic do zapłodnienia np. 10min przed właściwą ejakulacją? Oczywiscie przy założeniu, że penis jest czysty, a w cewce moczowej nie znajdują się plemniki z wcześniejszych stosunków.
    Pozdrawiam i dzięki za opinie.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź
Zobacz inne dyskusje