Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: czy jestem w ciazy ?! (4)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    13-06-2010 11:16:13

Ostatni stosunek uprawialam 1 marca 2010 z moim chlopakiem. Uzywalismy prezerwatywe, która nie pekla i raczej nie zesliznela sie.
    Od tamtej pory mialam 3 miesiaczki, pierwsza po 27 dniach, druga po 29, a ostatnia po 26 dniach.
    Zrobilam takze cztery testy ciazowe; pierwsy byl najpierw negatywny, a potem trudny do rozczytania i niemoglam stwierdzic czy to tylko kolor który sie rozlal, czy pozytywny wynik. Nastepne trzy testy byly negatywne.
    Teraz jednak moja miesiaczka spóznia sie juz 3 dni, a nigdy wczesniej tak nie bylo. Prawie zawsze dostaje okres kilka dni przed czasem (po 25-27 dniach), a jak sie spóznia to o góra 1 dzien, wiec to spóznienie nie jest dla mnie normalne.
    Wiem ze opóznienie moze byc spowodowane stresem, a ostatnio dosyc bardzo sie stresowalam. Aczkolwiek nigdy wczesniej nie opózniala mi sie miesiaczka z powodu stresu.
    Czy est ryzyko ze jednak jestem w ciazy ?

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    16-06-2010 23:44:55

Jeżeli tyle testow wskazało wynik negatywny to bez obaw. Kazd test już by pokazał 2 kreski gdybys była w ciazy. moze masz jakas infekcje, albo rzeczywiscie przez stres. powinnas isc do ginekologa o przepisanie tabletek antykoncepcyjnych. mnie swietnie wyregulowały cykl do 28 dni. nie biore ich juz 2 lata a efekt sie utrzymuje. tak jest bezpieczniej

• Początkująca
    17-06-2010 19:35:53

Mam pytanie.Okres spoznil mi sie dwa dni na trzeci dzien dostalam okres jednak nie byl on tak obfity jak zawsze,praktycznie mam go tylko przy oddawaniu moczu..Co to moze znaczyc??

• 19-06-2010 15:22:39

Czy wg Was preejakulat jest groźny tylko na krótki czas przed wytryskiem czy może doprowadzic do zapłodnienia np. 10min przed właściwą ejakulacją? Oczywiscie przy założeniu, że penis jest czysty, a w cewce moczowej nie znajdują się plemniki z wcześniejszych stosunków.
    Pozdrawiam i dzięki za opinie.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• wercia1282
    Kilka miesiecy temu brałam silne antybiotyki na boreliozę. Po ich braniu moja...
  • marga1
    Witam serdecznie!mam 20 lat i do pewnego czasu miewalam regularne miesiaczki. Jednak ostatnio...
  • asia742
    Dostałam okres 16 października był dość obfity a 18 w dzień...
  • zosiasamosia1234
    Witam. Od tygodnia spóźnia mi się okres. Ciąża mogła by być...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/RHY30007_kobieta_ciaza_truskawki_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesAlergie w ciąży
    Reakcja organizmu na działanie czynników zwanych...
    Twoja sugestia