Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: czy jestem w ciazy ? (11)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    08-08-2010 14:16:55

Boje sie, ze jestem w ciazy. Mam 17 lat i dokladne 6 dni temu doszlo o zblizenia miedzy mna a moim chlopakiem.Obliczylam, ze to nie byl moj dzien plodny, ale nie jestem tego pewna.Czy to mozliwe, ze juz po 6 dniach moga byc jakies objawy ?z reguly jestem panikara i juz zauwazam, ze mam duzy i twardy brzuch.Okres dopiero powinnam dostac za 5 dni, a na test jest jeszcze za wczesnie. Pomozcie i czy ktos moglby mi cos doradzic.

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    08-08-2010 18:29:16

A jak dlugo trwaja twoje cykle ?

• 08-08-2010 23:36:32

28 dni

• Początkująca
    09-08-2010 18:34:04

wydaje mi sie ze jesli masz twardy brzuch i powiekszone piersi to powinno byc dobrze nie martw tym wszystkim...okres na pewno niedlugo sie zjawi

• 10-08-2010 14:37:56

Twardy juz nie jest, tylko widze jakby byl powiekszony.Pewnie majacze i panikuje jak zwykle.Okres powinnam dostac 13, a dostalam 10 i mialam go tylko jeden dzien.To chyba nie jest dobry znak prawda ? A piersi nie mam powiekszonych.

• Początkująca
    10-08-2010 15:56:33

mam takie pytanie:otoz nie mam okresu 3 miesiace i test pozytywny...nie mam zadnych objawow ciazy.ale moje pytanie jest takie czy podczas zazywania znieczulenia u dentysty moge miec zatrzymany okres???

• 11-08-2010 21:03:10

mam takie pytanie otórz (jestem dziewicą) : dzien przed miesiaczką uprawiałam petting z chłopakiem, on miał wytrysk, dotykał mnie, wkładał palce, (najprawdopodomniej przebił mi błone bo miałam niewiele krwi na bieliznie) następnego dnia dostałam okres miałaam normalnie przez 5 dni w tym czasie mnie mdliło i nie miałam wcałe apetytu, tydzien po okresie przez tydzien pobolewał mnie brzuch tak jak przy okresie, przestało ale teraz trhce mi niedobrze, czy to moze byc ciaża ??? frown
    dodam ze bardzo sie stresuje przezywam to, moze to zwiazane ze stresem, wrzody czy cos takiego
    jak myslicie ??????
    POMOZCIE !!!!!!!!!!!!!

• 06-02-2011 17:30:45

Witam chciałam sie poradzic czy moge byc w ciazy jezeli kochałam sie z facetem w moje dni płodne okres miała m 18 stycznia a mam cykl co 29 dni dni płodne wypadły mi od 28 do 4 lutego chyba) Bardzo chce miec drugie dziecko pierwsze ma juz rok wiec chcemy rodzenstwa dla dziecka .. prosze pomuzcie ostatnio mam bóle w dole brzucha czy to jeste jakis konkretny objaw?? Okres wypada mi dopiero na 16 lutego piersi mi sie troszke powiekszyły zauwarzyłam ze sa bardziej wrazliwe strasznie mnie bola jak narzeczony ich dotyka czy cos ... MOGE BYC WCIAZY PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ ALBO TU ALBO NA MAILA THEMARTYNKA2010@O2.PL

• 07-02-2011 14:57:34

Witajcie, mam pytanie... Okres spóźnia mi się 4 dni (zwykle maksymalnie 1-2), miałam stosunek 4 dni przed spodziewaną datą pierwszego dnia miesiączki... także dni niepłodne już... Zrobiłam test i drugi pasek i jest bardzo delikatny... Nie wiem, co o tym myśleć, czy to prawdopodobne, abym była w ciąży? A, ostatnio miałam sporo stresu i zaczęłam intensywnie uprawiać sport...

• 07-02-2011 17:36:34

Ja Was teraz przebiję z tymi 2,3 dniami spóźnienia...
    Zawsze miałam długi cykl, ale obliczyłam sobie, że dostaję okres zawsze jakieś 3-4 dni po ostatniej dacie.
    Ostatni miałam 27 grudnia i tym razem czekałam jakoś na koniec stycznia. Jednak przez sesje całkiem o tym zapomniałam i dopiero teraz uświadomiłam sobie, ile to już czasu minęło.
    Wiem, że to może być spowodowane stresem, ale żeby już tyle dni się spóźniał?
    Próbuję sobie wmówić, że nie mogę być w ciąży, ponieważ jestem dziewicą a pieszczot z chłopakiem nie uprawialiśmy już ho ho...
    Wczoraj miałam zgagę a gdy mama powiedziała mi w żartach, że to objaw ciąży to całkiem sfiksowałam. Zaczęły tworzyć mi się jakieś absurdalne teorie jak mogłam zajść w ciążę.
    Wiem, że to nie możliwe, żebym była w ciąży, ale jak będę to co kurde powiem? Niepokalane poczęcie?
    I co ja mam robić? Boję się zrobić test.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Madzia3519
    Witam jestem w 8 tyg ciąży robiłam badania wszystkie wyszły mi dobre...
  • panikara264
    Wątek: Okres
    Witam, okres miałam dostać 29 jednak dostałam go dziś to jest 25(30...
  • magda_lenka321
    Witam,Ostatnio moja miesiączka trwała 2 tygodnie i wstąpiła o 6 dni za...
  • Agix
    Ostatnią miesiączkę miałam 8 października. Po jej skończeniu...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/061204k0176_kobieta_oczy_usta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesJestem w ciąży, zachorowałam na raka
    Co wtedy robić? Na szczęście dzisiejsza medycyna radzi sobie w...
    Twoja sugestia