Zaloguj
Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

Temat: Czy mogę być w ciąży (1)

ulubione
  • Czy mogę być w ciąży
    Gość

Witam,
    dostałam okres 13.06, spóźnił mi się 3 dni. Trwał 3 dni i był bardzo słaby. Zaznaczę, że 22.05 i 4.06 był stosunek bez zabezpieczenia. Mój cykl trwa 30 dni i jest regularny. Od tego momentu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Pominęłam 8. tabletkę, czyli 15.06 w pierwszym tygodniu, stosunek był 21.06.
    Dodam, iż tabletki przyjmowałam nie o stałej godzinie, tzn. z godzinnym lub kilkudziesięciominutowym opóźnieniem. Jak również spożywałam w małych ilościach alkohol. Czy to ma wpływ na zabezpieczenie? Odstawiłam tabletki 23.06, dostałam ponownie okres, trwał 4 dni. Zrobiłam test beta HCG 24.06. Wynik wykazał 1,000 mLUml, z tego wynikło, że nie jestem w ciąży. kolejny ores dostałam 21.07 i trwał 2 dni i przypominał raczej plamienie przed nim zaczeło pobolewać mnie podbrzusze i nadal mnie boli coraz częściej szczególnie na noc dotego doszło bardzo częste oddawanie moczu ale bzbolesne, oraz bóle rzyża czasmi zaroty głowy, mam żółte upławy skkape ale bez zapachowe. Czy to możliwe, abym była w ciąży.
    Dziękuje za odpowiedź

Zobacz inne dyskusje