Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: Czy moge zajsc w ciąże? (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    07.04.2013 18:39:48

Cześć okres zawsze maialam co 28 dni trwał jakie 4; 5 dni lecz miesiac temu mi sie spuznił ponad tydzien myslałam ze jestem w ciąży zrobiłam test lecz jedna kreska frown wkonu dostałam po 38 dniach od ostatniej mieisiaczki trfał 5 dni i 6 dnia kochalismy sie z narzeczonym i skończył we mnie czy sa szanse ze zostaniemy rodzicami

• Ekspert na forum
    09.04.2013 10:00:56

Witam
    Jeżeli współżyjesz bez zabezpieczenia zawsze istnieje szansa na zajście w ciążę. Beta hcg wykazuje ciążę już ok 10 dnia po zapłodnieniu, test domowy nieco później.

B. SUROWIEC - POŁOŻNA

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• misslin
    Wątek: Pomóżcie!
    Wiem, że było już pełno takich wątków, ale jednak każdy...
  • lena13
    Witam, od 18 tyg, mam twardniejący brzuch, byłam w szpitalu, dostawałam nos-pe i...
  • fasola1234
    Witam! Mam problem, ostatnio współżyłam pierwszy raz z chłopakiem,...
  • patek007
    Wątek: ...
    Sprzedam ORYGINALNY, CZESKI lek odchudzający:ADIPEX RETARD !!Lek bezpośrednio z...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/Image_3715_cr-W300H200.jpgFot. medforumWskazania do cięcia cesarskiego -...
    Dzięki postępowi jaki dokonał się w położnictwie i w innych...
    Twoja sugestia