Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Czy mozna zrobic test ciazowy podczas okresu. (17)

• 23-07-2008 18:41:00

Witam!

Wystapil mi okres. ale nie jest on taki sam jak zwykle, jest go bardzo malo, biore tabletki Cilest i okres miewam bardzo regularnie i jest mniej wiecej taki sam. Chcialababym jak najszybcieje zrobic test i czy moglabym zrobic go pod koniec miesiaczki?

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 23-07-2008 18:41:00
  • 24-07-2008 12:19:00

to nie okres tylko krwawienie z odstawienia. masz objawy ciąży?

Ostatnia edycja: 24-07-2008 12:19:00
  • 24-07-2008 13:16:00
    podczas brania pigułek nie ma okresu/miesiączki tylko krwawienie z odstawienia. Jeśli brałaś tabletki regularnie nie mas się czym przejmować, no chyba, że zapomniałaś lub miałaś objawy sugerujące, że organizm ich nie wchłania.

Podczas stosowania krwawienie zwykle jest mniejsze, bardziej skąpe niż zwykle i to jest normalne, i normą jest że często zmienia się jego wygląd, ilość, itp.

Ostatnia edycja: 24-07-2008 13:16:00
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    08-10-2009 13:21:37

mam pytanie:
    od ok 2 tygodni bardzo źle się czuję...
    strasznie dziwnie bulgota mi w dolnej części brzucha, ale jest to taki dziwny bulgot, nie słyszę go ale za to czuję. (zazwyczaj w nocy) Od pewnego czasu bolą mnie również krzyże i miewam kłucie w brzuchu a także mam powiększony apetyt i huśtawki nastrojowe, często biegam do toalety (oddawanie moczu), puchną mi stopy, a także jestem ciągle zmęczona i nie podobam się sobie... Pare razy zakręciło mi się w głowie i zrobiło niedobrze ale nie wymiotowałam. Czytałam,że takie są objawy ciąży ale w dniu dzisiejzym dostałam normalnie planowany okres.. boli mnie brzuch i mam go trochę powiększony... czy to możliwe,że mogę być w ciąży? Bardzo proszę o odpisanie... jest to dla mnie ważne.. Dziękuję

• 18-01-2010 11:39:26

Dlaczego nikt nie potrafi odpowiedziec na to pytanie??Wszyscy sie wymadrzaja na temat okresy i tabletek...a tu chodzi o prosta odp. czy mozna zrobic test podczas brania okresu!!!

• 18-01-2010 16:02:02

skoro jest miesiączka to nie ma ciąży więc po co ci test.

Apropo odpowiedzi możesz zrobić test w trakcie okresu.

W tracie ciązy łożysko produkuje hormon hcg, wykrwalny przez test ciązowy, jeśli ciąza jest zagrożona co objawia się najczęściej krwawieniem czy plamieniem test ciążowy wyjdzie pozytywny nawet w trakcie krwawienia. Oczywiste jest też to, że trzeba natychmiast skontaktować się z lekarzem.

• 01-08-2010 23:39:08

Ludzie drodzy prznjamniej przez 3 miesiące podczas ciąży można mieć okres!

• 04-10-2010 16:17:16

dwa tygodnie temu zrobiłam sobie test ciążowy i wyszło mi że jestem w ciąży i potem poszłam do doktora na badania które potwierdziły moje przeczucie i ucieszyłam się bardzo wczoraj na wieczór zaczął mnie boleć brzuch z każdą chwilą co raz bardziej i pojawiło się krwawienie takie jak przy okresie rano pojechałam do doktora doktor kazał mi powtórzyć badania z krwi na obecność ciąży ale stwierdził też powinnam być spokojna dla uspokojenia siebie kupiłam sobie test w aptece i zrobiłam po powrocie do domu i tym razem się nie ucieszyłam choć długo czekałam na wynik długo nie pojawiała się kreska potem wydawało mi się że jest blada druga kreska ulżyło mi ale po chwili ta druga znikła a test zrobił się ryżowy powinnam się smucić czy czekać na potwierdzenie wyników i diagnozę doktora proszę o rade

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    06-08-2011 13:51:11

Warto poczekać na wyniki krwi. Nie powinny zostawić wtedy one żadnych wątpliwości. Trzymam kciuki by wszystko ułożyło się po Twojej myśli.

• 15-05-2012 17:43:38

Niestety nie odpowiem na to pytanie, bo sama nie znam odpowiedzi ;/
    Sama sie troche martwie, bo:
    *** od jakiegos czasu mam dziwne hustawki nastrojow...
    *** w nocy przebudzam sie i jak nigdy do tad biegne do lodowki zeby cos zjesc
    *** jak wczesniej palilam papierosy, teraz za kazdym razem zrywa mnie na wymioty, nigdy tego nie bylo... kiedys probowalam rzucic palenie, ale nie udawalo mi sie, a teraz poprostu nie dam rady palic, wymiotowac mi sie
    ***czuję ze brzuch mi jakos dziwnie sztywnieje i caly czas mi w nim bulgocze... jak kiedys po jedzeniu... takie dziwne brzeczenie... ostatnio nawet kolezanka sie smiala ze chyba mam tam jakiegos gryzzli ...
    *** okres spoznial mi sie ponad tydzien czasu
    *** zrobilam test ciazowy i wynik byl negatywny
    ***wczoraj wieczorem dostalam okres...
    Wiec wywnioskowalam ze nie jestem w ciąży...
    ALE CO Z TYMI HUSTAWKAMI NASTROJOW, CO Z ODRZUCANIEM PAPIEROSOW, I INNYMI DOLEGLIWOSCIAMI???

Zobacz inne dyskusje

• Od jakiegoś czasu leczę się na grzybicę pochwy, wcześniej miałam...
  • Witam,W weekend dostałam miesiączki (spóźniła się 3dni) a w...
  • Cześć dziewczyny, proszę o Wasze wsparcie. Rok temu – wrzesień 2013r....
  • aaniaa26
    Witam,właśnie staram się z mężem o dzidziusia, jestem...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MON076215_kobieta_sukienka_ciaza_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesZakażenie Chlamydia trachomatis –...
    Co to takiego chlamydia?Chlamydia to Gram-ujemne bakterie...
    Twoja sugestia