Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Czy podczas ciąży można mieć okres?? (422)

• 16-10-2007 10:37:00

witam od jakiegos czasu mam wrazenie ze jestem w ciazy lekko po bolewa mnie brzuch zrobil sie troszke twardy i mam wrazenie ze wiekszy ale z 12 na 13ego dostalam miesiaczki ktora skonczyla mi sie dzisiaj czy jest to mozliwe ze jestem w ciazy?bardzo chce miec dziecko choc mam dopiero19lat ale wiem ze sobie poradzimy wraz z moim narzyczonym(on tez chce juz miec dziecko) prosze odpowiedzcie na moje pytanie

Ostatnia edycja: 16-10-2007 10:37:00
  • 28-10-2007 18:58:00

witam, mam pytanie>czy mozna nie miec miesiaczki nie bedac w ciazy!dodam ze spóznia mi sie az 7 dni i nigdy tak nie miałam.a test robiłam i wyszedł negatywny!prosze o szybką odpowiedz!!

Ostatnia edycja: 28-10-2007 18:58:00
  • 28-10-2007 19:01:00

witam, mam pytanie>czy mozna nie miec miesiaczki nie bedac w ciazy!dodam ze spóznia mi sie az 7 dni i nigdy tak nie miałam.a test robiłam i wyszedł negatywny!prosze o szybką odpowiedz!!

Ostatnia edycja: 28-10-2007 19:01:00
  • 28-10-2007 22:46:00

Miesiączka może się spóźnić z wielu powodów. Ciąża jest tylko jednym z nich. Może to być zmiana klimatu, wysiłek fizyczny, przeziębienie, branie antybiotyków, problemy hormonalne, schorzenia jajników, stres, dieta, chudnięcie i wiele wiele innych. Jeżeli test wyszedł negatywnie to idź do lekarza, czasem tak jest. Pewnie dostaniesz luteinę na wywołanie okresu, jak to nie pomoże to będziesz się martwić

Ale na pewno będzie dobrze. Spokojnie, nie stresuj się bo tym jeszcze bardziej opóźniasz okres.

Ostatnia edycja: 28-10-2007 22:46:00
  • 30-10-2007 16:40:00

uprawiałam peeting i od tamtego czasu miałam 3 okresy trwające 5-6 dni 3 obfite dni a 2 pozostałe mniej obfite ....wydaje mi sie ze niemoge byc w ciązy nie chce robic testu bo przeciez mam miesiączke wiec chyba jest okej??

Ostatnia edycja: 30-10-2007 16:40:00
  • 04-11-2007 14:16:00

Czesc... kochalam sie z moim facetem z zabezpieczeniem... ani razu nie wszed we mnie do konca... okres spoznial mi sie prawie 2 tygodnie... i pobolewal mnie calyczas brzuch. robilam 2 testy i oba wykazaly ze w ciazy nie jestem... wybralam sie do lekarza ale w poczekalni dostalam okres.... okres trwal tak jak zawsze 6 dni, tylko byl jakis taki dziwny pol dnia cicho, pozniej znowu troszeczke... teraz 2 dni pozniej brzuch mnie ciagl troszke boli i wydaje mi sie ze mampowiekszone piersi. chociaz moj partner nic nie zauwaza... ciagle boli nie zolodek i nie chce mi sie jesc... jestem w ciazy? jak myslicie?? dodam ze od jakis 3 tygodni odchodze od zmyslow nie moge spac, tak sie denerwuje

Ostatnia edycja: 04-11-2007 14:16:00
  • 06-11-2007 12:34:00

hej mam 18 lat spóźniał mi się okres i zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny ale po dwóch dniach dostałam okres dziś jest 6 dzień tego okresu zawsze mam 7 dni jeśli się skaczy zrobie drugi test i pojde do gina a jesli sie to nie skaczy bede musiala i tak isc do gina

Ostatnia edycja: 06-11-2007 12:34:00
  • 07-11-2007 11:04:00

Wiec tak..mimo ze sporo juz sie naczytalam ..chce aby ktos napisal mi tak calkowicie szczerze..bo ja mam 16 lat..kochalam sie z chlopakiem jestesmy ze soba bardzo dlugo..kochalismy sie bez zabezpieczenia jednak byl to stosunek przerywany..wyciagnal swojego czlonka sporo przed wytryskiem..i ja wtedy bylam przed miesiaczka dwa dni..miesiaczke dostalam normalnie..byly bole brzucha tak jak zwykle i trwala tyle co zwykle..to mnie supokoilo..wczoraj minal miesiac odtego zdarzenia..i dostalam okres bole brzucha sa tak jakzawsze..i to co mam nie mozna nazwac plamieniem leci mi normalnie krew..tyle ze w troche mniejszych ilosciach ..ale na prawde tylko troche..nie mam zadnych objawow ciazy..zadnych..czy mozliwa jest ciaza?to juz druga miesiaczka od tamtergo stosunku..aha i podobno przed okresem sa dni nieplode ..nauczylam sie to wyliczac no i wyliczylam ze faktycznie powinny byc nieploden ..ale czy mozliwa jest ciaza? jesli normalnie leci mi krew?

Ostatnia edycja: 07-11-2007 11:04:00
  • 07-11-2007 11:12:00

Wiec tak..mimo ze sporo juz sie naczytalam ..chce aby ktos napisal mi tak calkowicie szczerze..bo ja mam 16 lat..kochalam sie z chlopakiem jestesmy ze soba bardzo dlugo..kochalismy sie bez zabezpieczenia jednak byl to stosunek przerywany..wyciagnal swojego czlonka sporo przed wytryskiem..i ja wtedy bylam przed miesiaczka dwa dni..miesiaczke dostalam normalnie..byly bole brzucha tak jak zwykle i trwala tyle co zwykle..to mnie supokoilo..wczoraj minal miesiac odtego zdarzenia..i dostalam okres bole brzucha sa tak jakzawsze..i to co mam nie mozna nazwac plamieniem leci mi normalnie krew..tyle ze w troche mniejszych ilosciach ..ale na prawde tylko troche..nie mam zadnych objawow ciazy..zadnych..czy mozliwa jest ciaza?to juz druga miesiaczka od tamtergo stosunku..aha i podobno przed okresem sa dni nieplode ..nauczylam sie to wyliczac no i wyliczylam ze faktycznie powinny byc nieploden ..ale czy mozliwa jest ciaza? jesli normalnie leci mi krew?

Ostatnia edycja: 07-11-2007 11:12:00
  • 26-11-2007 16:07:00

kobiety w ciąży nie mają okresu. W bardzo rzadkich przypadkach kobieta ma jakieś krwawienia czy plamienia i wydaje jej się, że to okres.

Ostatnia edycja: 26-11-2007 16:07:00

Zobacz inne dyskusje

• Witam! Złapałam infekcję intymną-lekarz przepisał mi lek Gynalgin, mam...
  • Cześć dziewczyny, proszę o Wasze wsparcie. Rok temu – wrzesień 2013r....
  • Wątek: plamienia
    Witam. Jako antykoncepcji uzywam pigulek, okres mam regularnie, teraz jestem w polowie...
  • Witam!Od ponad miesiąca biorę antybiotyk na trądzik Damelium, przy czym przez...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/juf15002_kobieta_ciaza_dom_ogrod_szczescie_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesBól spojenia łonowego.
    Ból w obrębie spojenia łonowego spowodowany jego...
    Twoja sugestia